Wpis z mikrobloga

Ej, ja mam tylko szybkie pytanie: CZY WY JESTEŚCIE #!$%@? NORMALNI? Nawet nie próbujcie się ukrywać za argumentem martwienia się o rodzinę bo macie ją w dupie. Autor tych słów na 99 procent jest tutaj z nami obecny. Plus 2-3 wizyty, kutwa ziomek polecam się jebnać w łeb bo pewnie sam po klapsie od ojca za złe oceny z przyrki byś spędził na terapii pół roku.
(°°
#poznan #strzelanina
rezydenttomek - Ej, ja mam tylko szybkie pytanie: CZY WY JESTEŚCIE #!$%@? NORMALNI? N...

źródło: IMG_3282

Pobierz
  • 9
@rezydenttomek: W sumie, to skąd oni w ogóle mogą wiedzieć, jak uzgadniania jest kwestia pogrzebu Konrada? Równie dobrze mogą (rodzina Julii i rodzina Konrada) to razem uzgadniać prywatnie między sobą. W końcu już byli narzeczeństwem, więc i ślub był planowany w niedalekiej przyszłości.
W końcu już byli narzeczeństwem, więc i ślub był planowany w niedalekiej przyszłości.


@Mtsen: xD, 20-latka od tygodnia zaręczona. Ja znam takich, co latami w takim stanie chodzili. Pierścionek fajnie na palcu wśród koleżanek wygląda, a w razie czego to można w 5 minut zakończyć. Takie młodociane narzeczeństwo nie musi absolutnie nic znaczyć. Możesz mieć nawet 100 narzeczonych w życiu