Wpis z mikrobloga

@programista15cm albo po prostu nie lubię upałów i najlepiej mi się funkcjonuje gdy temperatura nie przekracza 20 stopni?

Z uwagi na pracę przechodzę dość szczegółowe badania okresowe plus badam się na własną rękę regularnie i wszystkie badania mam w normie od lat. A upałów nie cierpię zdecydowanie dłużej niż pracuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
@programista15cm no spoko, ale MI osobiście przy 24 stopniach jest po prostu bardzo ciepło i tyle, a jak dodatkowo muszę coś fizycznie robić to robi mi się zwyczajnie gorąco mimo nie jestem ulańcem, coś niecoś aktywności uprawiam i nie mam problemów ze zdrowiem.

Przykładowo w zimie przy temperaturach nie przekraczających minus 10 stopni do odśnieżania idę w dresowych spodniach, tshircie i zwykłej bluzie bo po paru minutach średnio intensywnego machania łopatą już
@DarthRegis: gdyby to był "snow" to spoko. Ale to jest szaro-bura sraka i mżawka przez 8 miesięcy w roku i amplituda dobowa leci od 2 stopni do - 2 żeby jak najbardziej obrzydliwa papka wytworzyła się z błota.