Wpis z mikrobloga

@tellet: spoofing, zgłos na policję, zeby mieć papier. Bo ktos moze robic na twoje konto przekręt. Sprawca bedzie i tak nieosiagalny, bo z zagranicy, ale Ty masz kryte 4 litery.
@Rasteris: problem w tym, że ja jestem teraz zagranicą xD
Mogę co najwyżej do telekomu, ale to co wtedy mówić? Jak mi zablokują numer to dopiero będzie, bo to firmowy tel, gdzie mi dzwonią kontrahenci.
@tellet: a dzwinia ludzie z Polski do Ciebie czy obcokrajowcy. I co mówią, ze był sygnal od Ciebie? Ze ktoś składal jakąś ofertę? Jest jeszcze w takim razie mozliwość, ze operator przez ktorego masz roaming ma coś powalone.
@tellet: T-Mobile? Bo od dawna tak się zdarza https://wykop.pl/wpis/59365351/mam-#!$%@?-akcje-od-mniej-wiecej-miesiaca-co-kil
Ogólnie najprawdopodobniejszy spoofing tak jak wyżej napisano. Jak numer firmowy to może podpadłeś jakiemuś klientowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak wydzwanianie do innych jest nagminne to Twój numer skończy oznaczony jako spam w różnych Truecallerach, Dialer Google itd. i jak firmowy to będzie kiepsko, słabo wygląda jak będziesz oddzwaniał do kogoś a ta osoba będzie widzieć że
Znaczy no to taki firmowy, że w sumie to podaję go żeby mi ktoś dzwonił, nie wisi na stronie ani nie jest jakimś "wejściowym" do firmy szczęśliwie.