Wpis z mikrobloga

@yupitr:

@WyzwolonaPodrozniczka: Habibi i luksusowy samochód? Habibi to co najwyżej zapyta jaki sos chcesz do kebaba

No to byś się zdziwił xD

@Infiniti46

@WyzwolonaPodrozniczka jaki słaby bait i konto fejkowe


@notBart

@WyzwolonaPodrozniczka w Turcji rzeczywiscie mozna kupic markowe ciuchy na kazdym targu. Ale reszta sie zgadza.


@Machos

bait baitem, ale coś w tym niestety jest...


No chyba jednak nie, skoro nawet faceci potwierdzają :)))
@Infiniti46: to nie jest bajt w kulturze arabskiej facet zarabia na kobietę i dzidci , w Polsce jak facet się dorobił auta mieszkania to tylko przez to że zapraszał na randki do parku gdzie oboje mokli
Większość Polaków to chytrusy jak nikt inny
@Linnior88:

w Polsce jak facet się dorobił auta mieszkania to tylko przez to że zapraszał na randki do parku gdzie oboje mokli

haha dobre, tego jeszcze nie słyszałem. Udało ci się( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mamaboss: i pewnie nie płaczą że zapłacenie komuś za talerz jedzenia to materializm xD
Materializm to może być jak koleś kupuje lasce mieszkanie auto dobra luksusowe a nie talerz zupy w poderzednej restauracji xD
@Linnior88: Toteż napisałam xD Polacy są skąpi i chytrzy a jak już kilka złotych wydadzą na kobietę to wydaje im się, że ona powinna się za to zrekompensować w naturze. Żenada xD

@Linnior88 No tak. Owszem, oni są konserwatywni i tam też panuje patriarchat ale przynajmniej facet wywiązuje się ze swojej "męskiej" roli i kobieta się nie musi martwić o to, że będzie klepać biedę a w Polandii to sami nieudacznicy,
@WyzwolonaPodrozniczka: dokładnie Polak: ma być szczupła piękna młoda mieć super wykształcenie dobrze zarabiać mieć bogatych rodziców
Polka: ma być wysoki mieć pieniądze i jakaś kulturę "ty roszczeniowa shmato jak możesz czegokolwiek ode mnie wielkiego incela wymagać "
Nie ma chyba drugiego takiego narodu gdzie facet tak bardzo nie ma nic do zaoferowania a lista wymagań na kilometr
@witek027: to nie są zarzutki, mi koleś kiedyś kazał oddać sobie 3 zł które porzyczylam na bilet xDDD i wiem że nie jestem jedyna bo kiedyś kolejny poloczek mojej koleżance powiedział że jest materialistka bo jej kupił butelkę wody i gumy orbit
Ani ja ani moje znajome nie znamy ani jednego polaka który szczerze z dobrego serca by im coś dał zazwyczaj się oglądają żeby im 5 zł oddać xD
Nieroby