Wpis z mikrobloga

Od piątku do niedzieli z różową odwiedzamy #gdansk i #trojmiasto . Co wykopki polecają w tym czasie zobaczyć, nie koniecznie oczywistego? Miałem plany wyskoczyć do Malborka ale ceny i czas przeszkadzają. Wiem że Jarmark Dominikański się zaczyna, warto to zobaczyć?
  • 9
@michalxd21: koło zoo jest pachołek z dość spoko widokiem, ewentulanie 32 piętro oliwia star. Zależy co lubicie robić, bo możecie na stocznie czy elektryków wpaść na imprezę i się zeszmacić a możecie iść posiedzieć w jakimś barze na starówce (ale uwaga Motława często #!$%@? guwnem), możecie tez iść pooglądać zwierzątka, zrobić ognisko na polance, przejść się po westerplatte albo pojechać na Władek, jastrzębia etc. Jak bardziej ogarnięci to na Hel prom
@jetlag: nie no, raczej imprezy odpuszczę, bardziej właśnie miejsca typu Westerplatte, w 2009 byłem z rodzicami i mam flashbacki, bo wtedy widziałem Wołoszańskiego na żywo jak kręcił program. Właśnie jakieś takie historyczne miejsca, muzea, ewentualnie pod foty, bo różowa fotografią się zajmuje.
@michalxd21: olivia star,muzeum 2 wojny( minimalny czas zwiedzania 6-8 godzin), zalezy czym sie interesujecie, jezeli chodzi o jedzenie to : republika(kolo zurawia- mega smaczne zeberka), billys, whiskeyjar, zalezy co lubicie jesc, albo np foodhall kilka knajp z calego swiata