Wpis z mikrobloga

  • 0
@wychodek5 jaki jest sens oglądać takie walki skoro Alberto to amator a medusa coś tam trenował to niech spotkają się w formule która dla obu będzie podobna. To są freaki a nie nabijanie sobie rekordów w swoich zasadach, widzę tęsknicie za królem który zapraszał wszystkich do swojej formuły w której miał doświadczenie
  • Odpowiedz
@Przyjaciel69: Przecież czymś pomiędzy jest właśnie MMA, czytaj po polsku mieszane sztuki walki czyli że znajdują się tam elementy zapasów, Ju-jitsu, i sportów uderzanych. Kubańczyk wychodzi do alberto w K1 bo wcześniej ćwiczył K1. Mocną stroną Alberto i Kubańczyka jest stójka dlatego pasuję im K1. Coś Ci jeszcze wytłumaczyć? xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Mlody_mirek99 aha czyli zróbmy K1 bo Kubańczyk ćwiczył wcześniej K1 i zróbmy MMA bo medusa ćwiczył BJJ 10 czy 13 lat. Tylko że Alberto wprost powiedział że z Kubanczykiem wolałby MMA a z medusa K1.Robienie takich walk jest bez sensu i wszystkie walki wiewióra są nudne, okej ma umiejętności i wygrywa i tak samo walka arab-tyburski więc wiadomo jak takie walki się kończą. Chyba lepiej żeby się spotkali w neutralnej formule skoro
  • Odpowiedz
@Przyjaciel69: Nawet nie wiem jak to skomentować. Po pierwsze skąd info że medusa ćwiczy bjj 10 czy tam 13 lat? Z tego co wiem to on po prostu zaczynając przygodę z freakami mocno skupił się na parterze. Ciężko porównywać wiewióra i medusę który swoje trzy walki wygrał przed czasem poprzez submission. Tak neutralną formułą jest ta która premiuje stójke, co ty piszesz XDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Mlody_mirek99 przecież sam medusa dzisiaj mówił od 10 lat na macie także no skupił na parterze od czasów freakow a wcześniej na macie grał w warcaby z gabrycha. Neutralne jest MMA chłop 100kg 10 lat w BJJ a drugi sporadyczne treningi od dwóch lat. Idąc twoim tokiem myślenia tyburski dobra stójka pasternak dobry parter to zróbmy MMA będzie neutralnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Mlody_mirek99 poza tym Kubańczyk sam mówił że ma Alberto ma słabe tarcze więc jakie pomiędzy. Alberto jest tylko wysoki i ciężki. Z Kubanczykiem przynajmniej walka jest medialna ale wie że przegra ale z medusa powinien wyjść tylko w K1 i przy zasięgach medusy to medusa powinien dziękować że będzie kasa na internet. Alberto na zwykłym livie na insta wykręci lepsze wyniki niż kongo medusa na Twitchu
  • Odpowiedz
@Przyjaciel69: Czy ty właśnie porównałeś zawodowca Pasternaka do freaka Wampira? Gdyby obaj byli freakami to mialoby to sens. Wypisujesz jakieś wysrywy xd Co mnie obchodzą wyniki medusy czy Alberto. W pierwszym poście szydzisz z Medusy "wielki fighter" a to Alberto robi z siebie ulicznika i gangstera, do zwykłej solówki na mieście bliżej MMA a nie K1.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mlody_mirek99 faktycznie co druga solówka kończy się balacha, kimura albo krucyfiksem a nie laniem się po mordzie więc bliżej im do MMA ???? jak cię nie obchodzą wyrysywy to po co komentujesz. masz #!$%@? tok myślenia. gdybyś miał zrobić walke tucznika magicala i twojego kongijczyka medusy to formułą "pomiędzy" byłoby mma
  • Odpowiedz
@Przyjaciel69: Jak ty nie potrafisz czytać, napisałem że nie interesują mnie ich wyniki jeśli chodzi o zasięgi. No ta bo solówki są tylko i wyłącznie w stójce i jak cham padnie to ma 10 sekund żeby dojść do siebie XDD. "Twojego kongijczyka" ja #!$%@? weź się zastanów co ty piszesz. Trzymaj się tam XD
  • Odpowiedz
@Przyjaciel69 To jest największy tchórz w historii freak fightów. Walki z samymi debiutantami i w żadnej nie zadał ani jednego ciosu tylko w pierwszej akcji #!$%@?ł w nogi. Jedyne swoje dwa ciosy w karierze ta parówa zadała na f2f, raz Ratajowi i teraz temu Jaxowi
  • Odpowiedz