Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir elo mirki jest drama na Facebooku. Jest taki poszukiwacz Adi Wejherowo. Kolega Janek na live powiedział że nie zna Adiego chociaż ten go gdzieś na filmie promował, blondynek też coś #!$%@?ł i wyrzucili go z grupy czarnych kciuków na Facebooku XD od tych subów w dupach się poprzewracało. XD Dla mnie oni to zwykłe klauny a nie poszukiwacze XD
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Korsir nie chce się #!$%@?, ale tak ty nie winny to wszyscy w około be. Akurat miałem okazję poznać Adiego i spoko koleś z mega poczuciem humoru, więc bez powodu by cię nie usunął. XD
  • Odpowiedz
@adamm5 dostałem za Janka i chylozaura bana, bo byłem na nagraniu w tle. Nawet się nie odezwałem i właśnie o tym napisałem jeden jedyny komentarz na grupie. Płakał po niej nie będę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hayate25 koleś ewidentnie niezrównoważony psychicznie, trzeba wybaczać to nie jego wina że jest chory, na niektóre choroby nie ma leków. np. #!$%@? mózgowe. XD
  • Odpowiedz
@adamm5 uprzedzając fakty - zaraz odpowie o wkładaniu czegoś w miejsce do którego nie dochodzi światło (nie chodzi tu o szafę) ( ͡º ͜ʖ͡º), zobaczysz
  • Odpowiedz
@adamm5: wczoraj algorytm YT zaproponował mi film tego Adiego. Kur... Tego się nie da oglądać. Odyn zachowuje się jak dziecko, ale tamten to gorzej niż dziecko. Cały czas się śmieje z tego, co sam mówi. A nie mówi nic śmiesznego. Dziwny typ. Przy nim całe to odynowe towarzystwo jest mega ogarnięte.
  • Odpowiedz