Wpis z mikrobloga

Onet to faktycznie dno. Morderca był libertarianinem, nie ma żadnych dowodów (xD) że korwinistą. W necie można znaleźć jego zdjęcie na zlocie wolnościowym im. Miltona Friedmana rok temu.

Korwinistą był, ale tak z 10 lat temu i wiele wskazuje na to, że z tego wyrósł. W ostatnich wyborach prezydenckich najprawdopodobniej zagłosował na Żółtka, a potem na Trzaskowskiego.

W wieku ~20 lat wielu obecnych nawet lewaków było jeszcze kucami.

#poznan
waro - Onet to faktycznie dno. Morderca był libertarianinem, nie ma żadnych dowodów (...

źródło: 69734f5561607b52711f62c22fd4f24a97696e6ad377f3cf7770cb66150e0d4a

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ostatnich wyborach prezydenckich najprawdopodobniej zagłosował na Żółtka, a potem na Trzaskowskiego.


@waro: rozumiem jakąś tam obronę, ale po co tak fantazjować. Nie wiesz na kogo głosował i tyle. Fakty są takie, że teraz używasz podobnego argumentu co lewacy "to nie był prawdziwy socjalizm" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro nie oczekuj od mediów rzetelności xddd tam chodzi o to by #!$%@?ć jak najwięcej gówno wartych informacji zobaczyli logo Korwina znaczy że był korwinista, to że miał Trzaskowskiego albo flagę Ukrainy nikogo nie obchodzi(no może jakiś prawacki szmatławiec o tym napiszę dla odmiany) to są właśnie media ścierwo nic nie warte
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Nie wiesz na kogo głosował i tyle


@Mutare_mundi: dlatego użyłem sformułowania "najprawdopodobniej". A najprawdopodobniej tak było, ponieważ na profilowym najpierw sobie nałożył nakładkę z Żółtkiem, a potem podczas 2 tury z Trzaskowskim.
  • Odpowiedz
@waro: ja wiem że Korwin nie ma wiele wspólnego z wolnością ;), ale jednak ciągłość ideologiczna jest.

Jak wybrać partie której najbliżej do Friedmana to będzie to konfa

Aha - ich poglądy nie mają oczywiście związku z samym wydarzeniem
  • Odpowiedz
dlatego użyłem sformułowania "najprawdopodobniej". A najprawdopodobniej tak było, ponieważ na profilowym najpierw sobie nałożył nakładkę z Żółtkiem, a potem podczas 2 tury z Trzaskowskim.


@waro: A z czystej ciekawości, na którym profilowym? na FB? bo tam tego nie ma.
ponadto 2015 nie mógł być 10 lat temu kiedy startował z jego listy i co tak nagle jak przegrał porzucił poglądy?
Nie, to nie pyknie w drugą stronę, był jaki był
  • Odpowiedz
było, ale zostało już usunięte


@waro: tzn. kto usunął i dlaczego tylko to? Przecież z tego co mi wiadomo, to gość nie żyje. Fizycznie to widziałeś? (zakładam, że mnie nie oszukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Ps.
Jednak to dalej nie zmienia jego poglądów były jakie były(i były około korwinowskie, a nie, że 10 lat temu), ofiary z resztą także. Gość był chory z zazdrości i
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Mutare_mundi: tak, widziałem to fizycznie. Nie wiem kto usunął, ale usunął. Nakładki z Trzaskowskim też już nie znajdziesz na jego profilu.

Że jego poglądy były korwinowskie (w okresie przed śmiercią) to nie jesteś w stanie udowodnić, onet też nie. On w trochę innym środowisku się obracał, podobnym zresztą do jego ofiary.
  • Odpowiedz
tak, widziałem to fizycznie. Nie wiem kto usunął, ale usunął. Nakładki z Trzaskowskim też już nie znajdziesz na jego profilu.


@waro: a to powiem Ci, że ciekawe. (wierzę Ci, bo dlaczego nie).

Da się udowodnić, że był zwolennikiem posiadania
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Mutare_mundi: libertarianizm to wciąż trochę inna bajka od korwinizmu, pomimo części wspólnych poglądów (wolny rynek, dostęp do broni etc.).

Ja nie bronię tutaj korwinistow, bo do korwinizmu to mi baaaardzo daleko, ale tutaj onet widać że chciał specjalnie uczknąć konfederację przy okazji i nie pomysleli, że takimi zagrywkami tylko jej pomagają paradoksalnie.
  • Odpowiedz
W ostatnich wyborach prezydenckich najprawdopodobniej zagłosował na Żółtka, a potem na Trzaskowskiego.


@waro:
Sam tak głosowałem a korwinem się brzydzę
  • Odpowiedz