Wpis z mikrobloga

i tak FWD więc kogo to obchodzi.


@SamiS: Brakuje Ci pytajnika. Pewnie tych co wiedzą, że drift to nie wszystko bo tylko się na tym traci na zakrętach ;) Kubicy się zapytaj czemu nie śmiga RWD. FWD takie złe bo kozaczyć można tylko na RWD? A i tak wszyscy wybraliby 4WD ;)

@integra: docelowo 340KM, 280 to taki wstęp.
  • Odpowiedz
@zigiscrew: Nie, nie brakuje, to było oświadczenie. FWD to smutny napęd, potrafi tylko przyspieszać na prostej, na wyjściu z zakrętu już nie. RWD daje zabawę, AWD szybkość. FWD nic. Smutek.
  • Odpowiedz
@SamiS: FWD na wyjściu nie przyspiesza? Skąd taki wniosek? Do prostych to RWD niestety najlepszy or AWD, ale że FWD na prostych Ci nie przyspiesza? A co niby się stanie jak gaz do dechy wciśniesz? To przy RWD trzeba się pilnować w takich omentach, żeby nie driftować, a w FWD #!$%@?. Oj mało jeżdżenia... mało..... Zdziwiłbyś się jak byś na RWD musiał dupy pilnować przy depnięciu na zakręcie, a na
  • Odpowiedz
  • 0
@zigiscrew: nie wiem, od czego zacząć. 1. Nie napisałem, że FWD nie przyspiesza na prostych. 2. Nie napisałem, że RWD jest szybsze. 3. Pisząc "na FWD tylko celujesz i jedziesz" niejako sam przyznales, że FWD jest nudne.
  • Odpowiedz