Wpis z mikrobloga

Ten świat idzie na psy, co się z ludźmi dzieje?
Sprawca zdarzenia powinien się leczyć (jak takiej osobie pozwolono mieć broń) a dziewczyna powinna mieć prawo żyć jak chce i z kim chce.
Przecież to niczyj interes ile potencjalnie partnerów miała i czy kogoś zdradziła. Morderstwa nie można usprawiedliwiać niczym.
Tego się nie da komentować, to jest upadek i kilometr mułu. A najlepsze jest to, że większość tych ludzi to incele i wyznawcy redpillu.
To odpadki społeczne, potencjalnie niebezpieczne dla otoczenia.
#poznan #polska #bekazpodludzi #wykop #bekazprawakow
Filippa - Ten świat idzie na psy, co się z ludźmi dzieje?
Sprawca zdarzenia powinien ...

źródło: temp_file7429309563062933885

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Filippa Anastazja też miała prawo iść i robić co chce z kim chce. Wyszło jak wyszło. Problem leży zupełnie gdzie indziej. Komuś mocno zależy na podziale społeczeństwa co zajebiście się udaje dziś zamiast współczuć ofiarą i myśleć co zrobić żeby do takich sytuacji nie dochodziło (edukacja, wsparcie Psychologiczne i psychiatryczne, szybka reakcja służb na zgłoszenia o nękania czy prześladowania Itp) to wszyscy odrzucają się błotem dokładnie tak jak w polityce. Istnieje tylko
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@damienbudzik
morderstwo to nieuzasadnione prawnie zabojstwo bez usprawiedliwienia albo wytlumaczenia.
Na wojnie nie popelnia sie "morderstw" w walkach miedzy żołnierzami
  • Odpowiedz
@Filippa: no nie, przecież przykładowo zbrodnię w Katyniu określa się czasem "mordem katyńskim".
Zresztą zgodnie ze słownikiem
morderstwo - «przestępstwo polegające na umyślnym pozbawieniu życia człowieka»
  • Odpowiedz
@Filippa: nie żeby to jakąś różnicę robiło bo kara śmierci i samosąd za zdradę jest tak samo idiotyczna ale z tego co mi wiadomo to tam nie było żadnej zdrady tylko media puściły farmazon do obiegu, ofiarą morderstwa był małżonkiem tej dziewczyny z tego co wiem, a nie kochanek
  • Odpowiedz
@Filippa: mnie rozczarowuje takie podejście ludzi, że biorą za pewnik pierwszą lepszą informację z gównoportali. jeśli to co usłyszą - mimo, że może być wyssane z palca - pasuje do ich wizji rzeczywistości to nigdy tego nie zakwestionują ani nie sprawdzą źródła. usprawiedliwianie morderstwa w takiej sytuacji szkoda komentować. mam nadzieję, że to tylko przejaw bycia nastoletnim edge lordem, który osiągnął ten mistyczny chłód a nie zwyrolem, który fantazuje o #!$%@?
  • Odpowiedz
tylko media puściły farmazon do obiegu, ofiarą morderstwa był małżonkiem tej dziewczyny z tego co wiem, a nie kochanek


@McWozniak: Zabawne jest to puszczanie farmazonów połączone z zarzucaniem innym puszczania farmazonów.
  • Odpowiedz
@McWozniak: no media puściły fałszywą informację, powinni za to absolutnie odpowiedzieć. Ale gdyby ta informacja była prawdziwa i laska miała 15 kochanków to nikt nie ma prawa odbierać z tego powodu życia mężczyźnie/kobiecie ani wieszać na niej psów!
  • Odpowiedz