Wpis z mikrobloga

@wodzu91: Zagłosowałem, ale to nie ma szans na wejście. FCK nie ma 100 głosów, a prowadzi SUNcoin z prawie 20tys!

Ta waluta jeszcze żyje, ma szanse się wybić?
  • Odpowiedz
@wodzu91: takie pojedyńcze głosy chyba pomogą "jak umarłemu kadzidło". Może by się zmobilizować i poskładać na jakiś konkret głosów, albo sprzedać część premine i wykupić kilka tysi? Kilka dni wczesniej widziałem jak ktoś wrzucał jakieś projekty plakatów, coś ruszyło z tematem? Mogę wesprzeć paroma groszami organizatorów, później porozklejać kilka sztuk u siebie w okolicy. Jakbyśmy pospamowali internet zdjęciami plakatów wiszących na słupach, kurs miałby realne szanse pójść w górę, co?
  • Odpowiedz
@yggdrasill: dev powinien nad tym pomyśleć, bo waluta fajna, nazwa chwytliwa, ale nic się z nią nie dzieje przez co umiera. Aż nie chce się wierzyć w te zapewnienia, że coś się jeszcze ruszy.
  • Odpowiedz
@yggdrasill: Nastukam wam 20 k głosów za 1btc lub 100 baniek fck :) właśnie napisałem skrypcik leci po proxy i ładnie nabija :) jutro siądę kupię płatne proxy 100 proxy = 300 głosów na godzinę = 7200 na dobę ma mtroche swoich proxy więc teraz włączyłem na tym co mam :)
  • Odpowiedz
skrypcik mam działa tylko jutro zajmę się proxy więc jutro wieczorem będzie już jakiś sensowny efekt, ciekawe tylko czy mogą się o to przyczepić :)
  • Odpowiedz
@yggdrasill: tylko że tak kliki są dozwolone 3 na godzinę tego nie naginamy każdy klik z innego ip wiec w sumie wszystko zgodnie z zasadami, jak nie sprawdzimy to się nie dowiemy :)
  • Odpowiedz