Wpis z mikrobloga

@Nerlo: i tak dobrze jak wystawi awizo. Ja czasem po trackingu dowiadywałem się, że przesyłka jest awizowana (dobrze że się spodziewałem i miałem numer, a co z przesyłkami np. urzędowymi?) i po złożeniu skargi okazywało się że wg gpsu tego tabletu listonosza, awizo zostało wprowadzone do systemu gdy był zupełnie gdzie indziej.
@goferek Poprzednim razem 2 osoby w domu, ja na zewnątrz i bezszelestnie za plecami musiała podejść i zawiesić awizo na klamce. To się we łbie nie mieści.
@Mutare_mundi listonosz po latach wie gdzie jest sens dzwonić a gdzie awizować. Jakby tak uczcie sprawdzał wszystkich to do 18 by nie skończył xD Rejony są ciągle powiększane i organizacja firmy wymusza takie zachowania.
@goferek mało kto awizuje na bieżąco, tylko hurtem po powrocie na pocztę. Myślisz że jest czas na bieżąco awizować w systemie? A po drugie awizowanie na bieżąco pod drzwiami jest niezbyt dobrym pomysłem bo często ktoś potem zaczepia listonosza i chce te listy. Jak dasz awizo w systemie to oficjalnie już tego listu nie możesz dawać. I co sobie ta osoba pomyśli? Też byś był wściekły że udało się złapać listonosza a