Wpis z mikrobloga

@twoj_starrry: Niby tak, ale to nie był jakiś świr, który upolował sobie przypadkowego człowieka, tylko świr, który znał tą dziewczynę i chciał się zemścić (za co dokładnie? do końca nie wiadomo). Ergo, nie zadawaj się z dziewczyną, przy której kręci się stalker a żadna krzywda Cię nie dopadnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Maly_Jasio podejrzewam, że takich sytuacji z psychicznym ex jest dużo na świecie, załozyłbyś że bedzie chciał cos takiego #!$%@?ć?

Poza tym tak naprawdę nie wiemy czy ten chlop w ogóle znał wcześniej jakkolwiek swojego oprawcę.
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: Szczerze mówiąc to przed weekendem nie zakładałbym tego na serio. Ale teraz już zakładam. Świry i stalkerzy się zdarzają, ale w większości wypadków nie dochodzi do takiej tragedii. Ale jak widać wszystkiego się można spodziewać. Ciekawy jestem czy ta dziewczyna zwierzała się narzeczonemu, że miała w przeszłości kontakt ze stalkerem lub innym świrem. Jeśli on o nim wiedział to pod żadnym pozorem nie powinien upubliczniać żadnych informacji o sobie i
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: @Maly_Jasio no był podobno jej byłym chłopakiem, więc wiadomo, że ja znał. Ale nie wiadomo, czy wcześniej przejawiał jakieś dziwne zachowania, a ty sugerujesz, że mogli się tego spodziewać "Ciekawe czy dziewczyna zwierzała się narzeczonemu, że miała w przeszłości kontakt ze stalkerem" - no wprost sugerujesz, że tak było
  • Odpowiedz
@kolorowe_jarmarki: No w sumie trochę sobie dopowiadam historię. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że człowiek, który morduje z zemsty (też dopowiadam, no ale zabił chłopaka i siebie a dziewczynę zostawił, więc co to jest jeśli nie zemsta) przez długie lata nie daje się poznać jako świr lub stalker. Założę się, że albo błagał ją, żeby wróciła, albo groził jej śmiercią.
Wyobrażasz sobie tego typu mordercę, który nigdy nie dawał oznak
  • Odpowiedz