Wpis z mikrobloga

@Kaeltas ktory jest niewygodny? Konfederata musi byc z pisem? Nie mogl głosować na trzaskowskiego? A co z waszym wolnościowym myśleniem?

Typie, w dupie to mam, jesteś krótkowzroczny jak kret. Ja mam zupełnie inny cel - mianowicie obalenie waszych bzdurnych postulatów i polityki, ktora m.in ma upowszechnić dostęp do broni - tak w skrócie. To ze sie dwoch kolesi pokłóciło o babę a jeden mial problemy to dramat i straszna sprawa w gruncie
  • Odpowiedz
Jedna nakładka na profilowke w czasie 2 tury gdzie wybor byl duda czy antyduda


@jadepobiegac: Co drugi Polak do 39 roku życia popiera Konfę, to jak rzut monetą, czy sprawca lub ofiara popierał Konfę.
Więc podobna sprawa, też opcja albo-albo.
  • Odpowiedz
@jadepobiegac konfederaci nie używają czegoś takiego jak logika xD
Próba udowodnienia im czegokolwiek, to jak gadanie z gołębiem xD oni rozumieją tylko 2 rzeczy "nasze" i "wasze" i bezpośrednio łączą je z "dobre" i "złe".

To wszystko, więcej zmiennych przeciąży ich mózgi xD

Jeżeli coś jest złe, to nawet pomimo podpisu "KONFEDERACJA", będą wmawiali, że to nie Konfederacja.

Natomiast kiedy już nie można wyprzeć, że to ich ludzie, to wtedy zaczynają tłumaczyć,
  • Odpowiedz
@look997 Dobra statystyka z dupy, ale bez przesady, nie ma az tylu inceli. U mnie w robocie jest 20 chłopa i jest 1 pisowiec i 1 konfederata, spośród babek nikt na nich nie głosuje. W dodatku ani pisowiec ani konfederata nie sa nimi oficjalnie bo kazdy jest tak dumny ze swoich partii ze to ukrywa xD
  • Odpowiedz