Wpis z mikrobloga

a czy to auto, które przejechało obojętnie obok strzelaniny, nie udzielając pomocy, mimo że typiarka krzyczała o pomoc, będzie miało jakieś konsekwencje?


@larine: Mój kuzyn który jest prawnikiem mówi, że najprawdopodobniej będzie miało lane paliwo 95 do końca swoich dni i najtańszy płyn do wycieraczek z Tesco
  • Odpowiedz
w Teksasie może ktoś by go ściągnął do przyjazdu Policji


@morgiel: ostatnia strzelanina w centrum handlowym w Teksasie pięknie pokazała jak obywatele z bronią (w stanie gdzie jest najwięcej ludzi z bronią) wyeliminowali napastnika i zapobiegli masowemu morderstwu...?

Oh wait dopiero policjant, który przypadkowo był w okolicy odstrzelił napastnika po tym jak zdążył on zabić i ranić kilkunastu ludzi, bo nikt go wcześniej nie zneutralizował (w Teksasie!!!)
  • Odpowiedz
a czy to auto, które przejechało obojętnie obok strzelaniny, nie udzielając pomocy, mimo że typiarka krzyczała o pomoc, będzie miało jakieś konsekwencje?


@larine: a co to komandosi byli, że mieli rzucić się na sprawcę? WTF
  • Odpowiedz
@larine: zielonka, już tu pytanie padło, skoro jesteś taka mądra i hop do przodu, co KONKRETNIE miał kierowca zrobić? Oczywiście pytanie zignorowane, a przyczepianie się do tego, że ktoś rzucił "kretynka". Po pierwsze, skąd wiesz, że nie dzwonił na 112? To wyczerpuje znamiona "udzielenia pomocy". Secudno, trzeba być - jak wyżej napisano - skończonym idiotą, żebym w tej sytuacji wyjść z samochodu i próbować "udzielać pomocy". Za dużo bajek się
  • Odpowiedz
  • 0
@RyanWolf nie wiem, pytam po prostu. żyjemy w państwie z kartonu, więc nie zdziwilabym się, gdyby egzekwowano odpowiedzialność od kierowcy, który po prostu przejechał, tak samo jak było z pieszym w Krakowie. mało absurdów jest na świecie?
  • Odpowiedz
a czy to auto, które przejechało obojętnie obok strzelaniny, nie udzielając pomocy, mimo że typiarka krzyczała o pomoc, będzie miało jakieś konsekwencje?


@larine: tak, nie dostanie przegladu.
  • Odpowiedz
@larine: No szkoda że ciebie tam nie było lala, pewnie byś podbiegła z gazem pieprzowym ratując sytuacje niczym supebohater, ja #!$%@? co za ameby tu siedzą xD
  • Odpowiedz
a czy to auto, które przejechało obojętnie obok strzelaniny, nie udzielając pomocy, mimo że typiarka krzyczała o pomoc, będzie miało jakieś konsekwencje?


@larine: tak, brak wymiany oleju przez kolejne 30 kkm
  • Odpowiedz