Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, może to ja jestem ciota ale serio jak jade przez miasto normalnym tempem, to mam cały czas schize, że mi jakieś dziecko wybiegnie, pieszy zza autobusu, rowerzysta pojawi się znikąd, ktoś mi pas zajedzie (albo ja komuś).
A to wszystko przy 50km/h.

No ale słyszałem, że są tacy co i nawet 130 po mieście cisną. Podziwiam ich jak oni to robią, pewnie muszą mieć zajebisty refleks i pewność siebie

#krakow #wypadek #pdk #heheszki
  • 30
  • Odpowiedz
  • 134
@robert_blaszczykowski: raz mi wybiegła baba zza autobusu na dwupasmówce z ograniczeniem nie pamiętam 70-90. Ledwo wyhamowałem

Masakra, miałbym do roboty zderzak przód, lampy, maskę, może przednią szybę. Musiałbym z miesiąc autem zastępczym od ubezpieczyciela śmigać

Strach jeździć jak są tacy samobójcy czasem na drodze
  • Odpowiedz
i nic o tej pani nie napiszesz?


@iwannafreshstart: Pani Basia mogła nie wyskakiwać na drogę zza autobusu bezpośrednio przed rozpędzony samochód

Jakby wskoczyła pod pociąg to też byłbyś taki empatyczny?

Ktoś chce zginąć - jego sprawa. To tylko problem dla osób które przypadkowo zaangażują
  • Odpowiedz
i nic o tej pani nie napiszesz? Przecież mogłeś ja przejechać a ty człowieku pierdaczysz o zderzaku


@iwannafreshstart: a co ma się martwić samobójcą ? Mnie parę lat wstecz pijany wieśniak wjechał motorem przed maskę (wystartował prosto spod sklepu na wsi) rozpierdzielił mi samochód, który mi służył do zarobku, zszargał mi nerwy na ponad miesiąc i ja się mam jeszcze takim głupkiem przejmować ? Jeszcze się okazało ze bydle nie miało
  • Odpowiedz
bardzo okrutne takie podejście, dużo świadczy o autorze


@iwannafreshstart: że tak się zapytam, A CO #!$%@? ŚWIADCZY O PIJANYM BEZ PRAWKA NA MOTORZE, KTÓRY MÓGŁBY MNIE ZABIĆ ? I zostawić moją rodzinę bez męża, ojca i środków do życia. Czy zdarza ci sie czasem pomyśleć ?
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: podobna akcje miał teściu gdzieś pod Mielcem jadąc przez wisoko. Jakiś wiejski przygłup i pijak wjechał w teścia samochód jakimś motorem. I spiedzielil od razu i nikt z wioski nie chciał powiedzieć kto to i gdzie mógł uciec. Ale jak policja przyjechała to wiedzieli co i jak, mimo, że gnój nie chciał się przyznać do niczego. Działo się to z 20 lat temu, ale widzę, że teraz podobne akcje się
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski #!$%@? ja zawsze mam schiz, bo nieraz sobie jadę po mieście te 55 na 50 i zawsze musi jakiś śmieć w bmw albo kałdi wyskoczyć i mrugac żebym jechać szybciej xD
Jak #!$%@??! Skrzyżowania, robią, pasy, światła gdzie się rozpędzić? xD No ale śmieci od czterech zer i zgnitych e36 wiedza lepiej xD
  • Odpowiedz