Wpis z mikrobloga

@dragon7: coś w tym jest. Jak teść pojechał na przegląd to było w szoku, że takie zadbane i wszystko na bieżąco jest.
Za to wizualnie, po francusku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antibambino 30-40k za brere, ale te z polskiego salonu byly zgnite, te sprowadzone poobijane malowane wałkiem , z duża ilością wycieków. ta miala szkodę w niemczech i w polsce 3 wlascicieli ale jest ładnie zrobione. Brera jest ladna ale ludzie na forum liżą sobie jaja i traktuja te auta jako lokate kapitalu a nie auto do jezdzenia i juz mi zbrzydło szukanie
@Mawid_Dotyka: Giulietty nie brałeś pod uwagę? Nie podoba mi się od frontu, światła szczególnie, ale chyba bym się przyzwyczaił, a ogólnie fajny wóz. Jest gdzieś tam poza podium, ale jeszcze nie skreśliłem. Natomiast zachorowałem na quattro i jak tylko znajdę ładny egzemplarz, to będzie Audi.
@Antibambino nie siedziałem w srodku to sie nie wypowiem, na zajęciach nie wyglada jakoś super, z zewnatrz w jakimś czerwonym kolorze i dłużej feldze ładnie wyglada, przód taki sobie. no i za 30-40k kupił bym diesla 2.0 10 letniego maks a tbi kosztuja 50+¯_(ツ)_/¯