Wpis z mikrobloga

Mieszkam w wiosce pod Skierniewicami. Chciałbym się przenieść do dużego miasta. W opcję wchodzą tylko dwie opcje: #lodz albo #warszawa. Wiem, że Warszawa jest o wiele lepszym miastem, ale biorąc pod uwagę koszty mieszkań to w Łodzi mieszkałbym w dobrej lokalizacji, a w Warszawie na dalekich obrzeżach. Nocne życie mnie nie za bardzo obchodzi, bardziej sporty walki + strzelnica. Które z tych dwóch miast byście wybrali?

#nieruchomosci #zycie #kiciochpyta #skierniewice

które z tych miasat

  • Warszawa 54.1% (99)
  • Łódź 45.9% (84)

Oddanych głosów: 183

  • 8
  • Odpowiedz
@derton778: sam sobie odpowiedziałeś w trakcie. Nie zależy ci na nocnym mieście a jak mieszkasz w wiosce pod skierniewicami to obrzeża WWA będą idealne. W chwile moment dojedziesz do centrum porobic sobie coś ciekawego a tak to i tak będziesz miał tam lepiej. A Łódź? pls
  • Odpowiedz
@derton778: jak pracujesz zdalnie, nie masz w żadnym z tych miast rodziny, znajomych, dziewczyny to ja bym po prostu szedł tam gdzie jest taniej zwłaszcza jak nie jesteś typem imprezowicza. Lepiej żyć jak król w mniejszym mieście niż jak robak w większym ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą między tymi miastami i tak jest autostrada i dużo pociągów. Ewentualnie przemyślalbym jakieś obrzeża typu Piaseczno
  • Odpowiedz