Wpis z mikrobloga

Mati już nie lubimy Roberta Górskiego
O kurcze jaki straszny symetrysta wyszedł z Górskiego - Szanuje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czym właściwie różni się przekaz, który serwuje TVN24 od tego, co pokazuje TVP Info? - pyta Robert Górski w rozmowie z "Wprost" i dodaje: Obie te stacje nie gromadzą w większości dziennikarzy, tylko partyjnych aktywistów.

https://www.wprost.pl/kraj/11306662/robert-gorski-o-jacon-gate-to-ze-nie-przyjal-przeprosin-to-chamstwo-ta-sprawa-jest-szalenie-alarmujaca.html
#bekazlewactwa #4konserwy #tvn
  • 12
Po ostatnim materiale na temat konfy dyskutował bym z tym subtelniejszym sposobem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kulass: jest jednak subtelniejsza. W TVP na pasku pojawi się "X to debil" a potem mądra głowa mówiąca "X to bez wątpienia debil".

W TVNie zrobią "reportaż" gdzie prowadzący będzie zadawal pytanie "czy x jest debilem" po czym pojawi się wywiad z ekspertem, który powie "działania X noszą wszelkie znamiona działań
@kulass: dobrze ze ich punktują, wiem że to nie ten sam TVN co dawniej ale zajrzyj sobie na wykop przed wyborami 2015, TVN dobrze punktował koalicję platformy i PSL. Po części przyczynili się do tego że PiS te wybory wtedy wygrał. Punktowali też kandydatkę po na prezydenta. I po części spowodowali wybór Dudy, bo zmiana na Trzaska nastąpiła miesiąc czy dwa za późno.

Krytyka władzy powinna być na porządku dziennym. Szkoda
  • 1
co się z tobą porobiło chłopie to szkoda słów...


@MichalLachim: A co się stało? Zawsze byłem symetrystą ( ͡º ͜ʖ͡º)
I też uważam, że w obu stacjach jest przewaga partyjnych aktywistów nad dziennikarzami.
Musisz mi wybaczyć.
@kulass: Górski to taki sam śmieć. Jego kolega okazał się homofobem, próbował odwrócić sytuację że jest na niego nagonka, a ten wraz z kilkoma innymi uznali że w sumie to lepiej bronić kolegi niż uczciwości. Uczciwymi i rzetelnymi jesteśmy do momentu aż naszemu koledze się oberwie. Wtedy już nie jesteśmy uczciwi tylko bronimy swoich. Tfu.