Wpis z mikrobloga

Ależ mi zaimponował minister Ziobro wypuszczeniem panny Mariki. Wciąż się trochę waham między głosowaniem na PiS a Konfederację, no ale teraz po tej decyzji poczułem się w Polsce bezpieczniej i wahadło na kogo zagłosuję przesunęło się z 70% PiS 30%* Konfederację na 75% PiS i 25% Konfederacja. PiS wciąż potrafi. Jeśli jeszcze prezydent ułaskawiłby Marikę, to moje wahadło wyborcze znów przesunie się o kolejne 5% w stronę PiS.

To oburzające, że doszło do takiego wyroku politycznego. Czy gdyby to nie była tęczowa torba wyrok poznańskiego sądu byłby podobny? Śmiem szczerze wątpić. Jasne nikt nie powinien nikomu i tęczowych toreb wyrywać, ale to się nadaje na wyrok w zawieszeniu, grzywnę, zadośćuczynienie + np. 20 godzin prac społecznych w tym z 10 dla wskazanej przez pokrzywdzoną organizacji i tyle.

*Jeszcze miesiąc temu Konfederacja wyszła na prowadzenie mając 55%, ale słowa Brauna o reżimie kijowskim, usilne słowa Mentzena o niewchodzenie w koalicję z PiS, odsunęły mnie od Konfederacji. Z drugiej strony PiS się poprawił: Duda z Zełeńskim w Łucku, wysłanie dodatkowych sił na granicę białoruską, oraz zaniechanie pomysłu wydawania masowych wiz pracowniczych z różnych podejrzanych krajów.

P.S. Ależ Tęczowy Jacek musi być sfrustrowany.

#marika #ziobro #duda #pis #konfederacja #polityka #bekazlewactwa #neuropa #poznan #sadownictwo #prawo #wybory #lgbt
  • 38
  • Odpowiedz
Profejsonalne odrestaurowanie klapy lub jej wymiana to pona tysiąc zł.


@Adamfabiarz: W torbie która karynka ukradła był portfel z dwoma tysiącami OIDP (spójrz na ceny w sklepach, kto teraz nosi stówę, na co to by miało starczyć?). A co, samochód z ryska gorzej jeździ? Czy może jesteś za biedny na AC?

#!$%@? to kogo, porysowanie nijak nie zmienia wartośic użytkowej wozu, nie histeryzuj. Mogłeś nie prowokować czarnym lakierem i promowaniem BLM-a.
  • Odpowiedz
  • 0
@pogromca_krasnali: Po pierwsze, porysowanie lakieru tak jak i powyższa spraw, to też nie jest rozbój, tylko inny paragraf. I nie należy się ani w tym ani w poprzednim wypadku 3 lata więzienia za to.

Po drugie, AC nie posiadam i nie że za biedny tylko po co, mam już AC. A posiadanie lub nieposiadanie AC nie wyklucza się z pociągnięciem do odpowiadzialności z zarysowywaczem samochodów - AC to umowa między właścicielem
  • Odpowiedz
Po drugie, AC nie posiadam i nie że za biedny tylko po co, mam już AC.


@Adamfabiarz: To posiadasz czy nie posiadasz AC?

Po trzecie, przykład jest nietrafiony. Każdy wie jak wygląda flaga ideologii LGBTQ+; natomiast fzarny lakier nie ma nic wspólnego z BLM i jakby ktoś na podstawie tego robił to mowa już o zamonięciu, ale w psychiatryku, a nie za kratami - co innego.


@Adamfabiarz: Sugerowanie że taka
  • Odpowiedz
  • 0
@pogromca_krasnali: Miało być że posiadam OC. Nie, nie można mi rysować klapy. Tak samo jak nie można komuś wyrywać torby choćby tęczowej. Ale jeśli już doszło do tego, to kara musi być współmierna, a nie 3 lata za kratami.

Oczywiście, że patrzyli się na to co było narysowane na torbie - w tym cały sęk, że ta torba miała wydźwięk ideologiczny. Na zwykłą torbę by nawet nie popatrzyli. Tutaj przy okazji
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz:
Jak torebka była z zawartością to można, a wręcz należy zawartość zwrócić i/lub powoli, delikatnie wysypać przy poszkodowanej np. na ławkę obok.

Co #!$%@? XD Nie no ktoś mi wyrywa torbę z rzeczami osobistymi i #!$%@? na chodnik - nie ma problemu i można się rozejść. Bawią mnie te fikoły prawaków czy konfy. Babka ma farta, że ją wypuścili, bo mają z tego korzyść polityczną. Ha tfu na patusów co
  • Odpowiedz
Oczywiście, że patrzyli się na to co było narysowane na torbie - w tym cały sęk, że ta torba miała wydźwięk ideologiczny. Na zwykłą torbę by nawet nie popatrzyli.


@Adamfabiarz: Ale nikogo nie obchodzą co oni po nieudanym rozboju wymyślili o tećzy.

Nie, nie można mi rysować klapy.


@Adamfabiarz: Prowokujesz czarnym kolorem i marką (skodami jeżdżą seby). Nie widzę problemu. Tym bardziej że niby jaka jest różnica czy jeździsz sodą
  • Odpowiedz
@fajny_kapelusz: On kiedyś próbował trollować.

To było tak:

- wrzucił info, że kupił skodę fabię za ileś oszczędności,
- zjechali go jak burą sukę
- odczekał
- wrzucił info że się rozmyślił co do inwestycji na Ukrainie za milion złotych
- znowu go zjechali
- znowu odczekał
- od teraz raz próbuje trollować, raz ma takie wykwity jak tutaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@pogromca_krasnali
@fajny_kapelusz

Wyrok dla niej za naruszenie nietykalności powinien być 1 rok w zawieszeniu na 5 lat, oraz 1000 zł zadośćuczynienia, oraz 20 godzin prac społecznych w tym 10h w miejscu (fundacja, stowarzyszenie, itp.) wskazanym przez pokrzywdzoną i tyle.

Wyrok 3 lat jest kompletnie niewspółmierny, a sama kwalifikacja czynu nieprawidłowa.

Zakończyłem dyskusję ze swojej strony.
  • Odpowiedz
Wyrok 3 lat jest kompletnie niewspółmierny, a sama kwalifikacja czynu nieprawidłowa.


@Adamfabiarz: Prokurator, skład sędziowski i adwokat sie na tym znają i nie mieli wątów.

Wyrok dla niej za naruszenie nietykalności powinien być 1 rok w zawieszeniu na 5 lat, oraz 1000 zł zadośćuczynienia, oraz 20 godzin prac społecznych w tym 10h w miejscu (fundacja, stowarzyszenie, itp.) wskazanym przez pokrzywdzoną i tyle.


@Adamfabiarz: xDDDDDDDDDDD

Jak napisać w trzech linijkach że
  • Odpowiedz
Zostały uruchomione specjalne procedury i zobaczymy co będzie.


@Adamfabiarz: Jakie procedury? xD

Jedyne co, to karynka ma przerwę w odbywaniu kary gdyż może prezio ułaskawi. Podkreślmy: może, jak nie ułaskawi wraca odgarować pozostałe dwa lata.
  • Odpowiedz