Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że na dzień dzisiejszy polski rynek matrymonialny jest do nieodratowania - normalny, zadbany, pracowity chłopak nie ma szans na związek z normalną polską kobietą, większość obecnych samotnych polek dzieli się na poniższe podtypy:

- laski 10/10 które na Ciebie nie spojrzą jeśli na masz minimum 190 cm wzrostu, szczęki chada i nie jesteś prezesem jakiegoś banku
- laski 5-9/10 które mają wyprane mózgi przez onety, tiktoki itp itd i mają zaburzony pogląd na to jak powinien wyglądać normlany chłopak do związku
- laski 1-4/10 mimo niskiego SMV to te laski potrafią mieć ego topowych modelek
- te z kaszojadami po przejściach
- borderki
- i tak można w nieskończoność wymieniać

To jest wynik wszechobecnej tiktokozy, tinderozy, promowania #!$%@? oraz dużej ilości spermiarzy i cuckoldów.

Mam nadzieje że kolejnym krokiem będzie organizowanie przez mężczyzn wyjazdów do krajów sąsiadujących gdzie jeszcze istnieją normalne kobiety w celu ich importu do Polski - wcale się nie zdziwię jeśli do tego dojdzie :D

#przegryw #zwiazki #redpill #blackpill #p0lka
  • 28
@SiewcaZaglady: kobiety 2/10 mają już tak wywalone ego w kosmos, przez spermiarzy, że nawet one chcą gościa 7/10. Rynek leży i kwiczy, jak ci jakaś odpisze to cud, ale i tak ghosting po 2 zdaniach, ma 100 innych na twoje miejsce i nie ma czasu na pisanie z tobą. Podczas pisania z tym lepszym, znajdzie jeszcze lepszego i tak ciągle.

Kaszaloty 2/10 mają 100x większe powodzenie niż taki zwykły chłop 6/10
@SiewcaZaglady:
@LukiNyga:
@Aldehyd_Glutarowy:
@Geralt678:
@Pandillero:
Ano chłopy żyjecie w wirtualnej ułudzie. Szukacie kobiety na pyszne.pl. Kiedyś było inaczej. Polowałem w realu, na baletach, domówkach, przystankach, parku itd. Po wstępnej obserwacji i odsiewie podlaziles i kreciles. Tez było ciężko, bardzo ciężko. Ale to zupełnie inne doznania, bardziej zdrowe niż to co obserwuje teraz. Ale inwieksza szansa na złapanie kogoś fajnego. Bo obserwujesz na żywo, a nie na podstawie