Wpis z mikrobloga

Coraz częściej czytam ,że to pieniądze pozwolą wyjść z #przegrywa i #depresja
Nie pieniądze niczego nie rozwiążą, chyba ,że mówimy tu o dziesiątkach milionów ...
To że będziecie mieć dobrze płatna pracę czy mieszkanie nie sprawi ,że nagle będziecie atracyjni
#zarobki pozwalają na zaspokojenie części potrzeb ale to za mało żeby wyjść z #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@ZACIENTY_CAPSLOCK:

1. na próżne zachcianki czyli tzw. gadżety, ciuchy etc

nie obchodzą mnie gadżety ani ciuchy

2. na hobby

nie mam hobby

3. na podróże (głównie hotele i restauracje)

nie lubię podróżować + bym nie potrafił podrózować samemu + boję się/nie lubie ludzi

zgadzam się z @Maxior99: z kilkunastoma/kilkudziesięcioma milionami mógłbym przynajmniej wegetować do smierci i mieć jakiś tam spokój w głowie, że przynajmniej z głodu nie umrę. Nadal byłaby
  • Odpowiedz
  • 1
@ZACIENTY_CAPSLOCK: 1. Po co mi ciuchy jak rzadko gdziekolwiek wychodzę, a jak już wychodzę to jestem sam
2. Jakie hobby? Moje hobby nie wymaga praktycznie pieniędzy
3. Po co podróżować jak jest się sam , to ja już wolę siedzieć w domu niż łapać dola gdzieś w Tajlandii czy Dubaju
  • Odpowiedz
@Maxior99: podróże samemu są zajebiste, tylko ze ja mam na mysli takie ultra all inclusive w hotelu, a nie jakies zwiedzanie czy citybreaki

a reszta co kto lubi, jak masz szmal to mozesz próbować nowych hobby. Ja na przyklad kupilem zestaw do nurkowania z butlą, moze w tym roku sie naucze nurkować XD
  • Odpowiedz