Wpis z mikrobloga

Macie jakieś porady odnośnie wycieczki do Turcji/Argentyny? 2 dni temu próbowałem zrobić przy użyciu VPNa konto na Turcję i płatność kartą przeszła, lecz dziś dostałem refunda i konto otrzymało community bana.

Pomógłby ktoś, kto ogarnia temat jak to jest z wirtualnymi kartami tureckimi np. z Plati - https://plati .io/itm/steam-virtual-cards-turkey-lira-tl/3808076 ?

Mam znajomego, który ma konto w Argentynie i kupuje gry przy użyciu polskiej karty bez VPNa, jak to możliwe ? Miałem parę lat temu konto Argentyńskie i zawsze zmieniało mi walutę na Polskę przy próbie zakupu czegoś kartą płatniczą.

Z góry dziękuję za każdą poradę.

#steampesos #steam
  • 16
  • Odpowiedz
@jimlok no jak ci podejdzie taki w Turcji i będzie chciał czyścić buty, niby za darmo, to potem się od niego nie uwolnisz jak będzie cie nagabywal żebyś mu jednak zapłacił bo on ma horom curke
  • Odpowiedz
@jimlok: nie ma to znaczenia gdy wejdziesz do centrum pomocy i napiszesz że dostałeś blokadę za nic w tedy dostaniesz całą rozpiskę co masz podać żeby zdjęli blokadę
Imię
Nazwisko
4 ostatnie cyfry karty czy nie było używane na innym koncie
Jaki bank
I coś tam jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@Koshi9012: to i tak było konto zrobione 3-4 dni temu, żeby sprawdzić tą turcję jedynie. Wiesz może jak zrobić, żeby nie było bana i można było kupywać gry po niższej cenie w Turcji/Argentynie?
  • Odpowiedz