Wpis z mikrobloga

@Boroborro: Skad wam sie utarlo to 20 tys :D Wiekszosc gowno-biur nie umie podpisywac umow ze sprzedajacymi na wiekszy procent i zgadzaja sie 1-2% aby odbic sobie to od kupujacego - wtedy prowizja to po 5-10 tys.

Dlatego gowno-agencje musza umrzec, niedlugo na szczescie smiercia naturalna.
@KromkaMistrz utarło się bo kupiłem już niestety dwa mieszkania przez agencje - jedno w 2017 za grosze wiec prowizja odemnie była 5k podejrzewam drugie tyle sprzedający drugie później prowizja 8k + sprzedajacy(to już 16k) i kupuje teraz trzecie i prowizja np w jednym w których jestem zainteresowany to 11k.. niestety większość sprzedających ma mniej IQ od ludzi chorych na zespół downa i zamiast zarobić więcej poprzez zwykle wystawienie samemu ogłoszenia to biora
@Boroborro: a troche jeszcze jest takich co maja jeszcze komorki z roku 2008 do robienia fotek, no i trzeba miec oglad co sie robi i co sie pozniej nada na "portale". Tu akurat masz racje. Samo sie "wygangrodzenie" (po mojemu frycowe) przelewewa za takie profi zdjecia i pewnie opis : polecam, polecam, idealne, polecam.
@Boroborro: musisz znaleźć dobre biuro - rób gównoumowy które cię do niczego nie zobowiązują i proś o wstępne zdjęcia lokalu.

Jak robią z ręki na #!$%@? to czym prędzej uciekaj.

Ja mam teraz porównanie jak to działa:

Biuro numer 1, nazwa na N - baba zdjęcia jeb telefonem, zero pomysłu, niektóre nawet krzywe xD (w XXI wieku gdzie nawet głupim jeblem ze średniej półki zrobisz sensowne zdjęcie), nic w środku nie