Wpis z mikrobloga

Podsumujmy:
Korwin zatrudniał po rodzinie w PE, Konfederacja wystawia ludzi po rodzinie na listy wyborcze, ale kuce wierzą, że jak dojdą do władzy to nie beda wystawiac po rodzinie i znajomych do rad nadzorczych państwowych spółek i dotowac swoich organizacji xD

Wszyscy antysystemowcy z ostatnich lat szybko okazuja sie być zachłanni na kase jeszcze bardziej niż stary układ a nawet obecny pisowski. Kukiz, niegdyś bożyszcze wykopu juz legalnie milionami bierze.Bakiewicz. Wiekszosc antysytemowców w tym narodowoców od Bosaka ( weszli z list Kukiza) z poprzedniej kadencji tez poszła do PIS.

Co znamienne nawet elektorat konfederacji już to akceptuje tak samo jak pisowski. Oni niemal nie potepiaja kolejnych afer a tylko wrzucaja mantre, że'' atakujo konfe bo sie bojo sondazy''.

#polityka #konfederacja #neuropa
szurszur - Podsumujmy:
Korwin zatrudniał po rodzinie w PE, Konfederacja wystawia ludz...

źródło: gftrrddss

Pobierz
  • 14
Z bratem Mentzena przypał dla partii, ale nie wiem dlaczego żona Bosaka, która jest prawnikiem z międzynarodowym doświadczeniem nie miałaby wejść w świat polityki, przecież to są kompetencje większe niż u połowy obecnych posłów.

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu we Florydzie F.G. Levin College of Law i Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu European Advocacy Academy w Brukseli, analityk Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, Dyrektor
Choćby korwin wystawił swoje dzieci na listy do sejmu nie ma w tym nic złego, jeśli ma kompetencje.


@Bohen_chleba: Kompetencje posłów to kwestia uznaniowa. Czy obecni psołowie maja kompetencje? Moim zdaniem wielu nie ma. A sa posłami. Czy kompetencje ma brat Mentzena? Niby wyksztalcony, jakies biznesy robił ,ale z drugiej ma postawione zarzuty co zbliża konfe do Samoobrony gdzie tacy szli na listy aby uniknac sprawiedliwosci.
Wszyscy antysystemowcy z ostatnich lat szybko okazuja sie być zachłanni na kase jeszcze bardziej niż stary układ a nawet obecny pisowski. Kukiz, niegdyś bożyszcze wykopu juz legalnie milionami bierze.Bakiewicz. Wiekszosc antysytemowców w tym narodowoców od Bosaka ( weszli z list Kukiza) z poprzedniej kadencji tez poszła do PIS.


@szurszur: no cóż trochę pieniędzy wyprowadzonych z państwa to niewielka cena za suwerenną i katolicką Polskę.
@szurszur: wiele mi się w konfie nie podoba i czekam na oficjalne listy ile tam rzeczywiście będzie rodzinnych pociotków bez kwalifikacji (bo akurat żona Bosaka to ma większe od niego ;) ). I gorzej ile tam będzie popisowskich #!$%@?ńców.

Tylko co ja mam zrobić, nie lubię nacjololo, korwy nienawidze, nie podobają mi się zdjęcia z jakimiś proruskimi #!$%@?ńcami czy jest wiele rzeczy, których nie ma w programie a bym chciał by