Wpis z mikrobloga

@l--RAD--l: Trenowałem na wiśle właśnie jak był herb 91-97. IMO jest spoko, mniej naćkane i kojarzy się oldschoolowo :) Czasy huliganki, grubo sie wtedy działo w krakowie
  • Odpowiedz
@l--RAD--l @SpiderFYM fakt, że obecny herb kojarzy się z sukcesami, ale wg mnie powrót do starszego herbu jest trafiony i wpisuje się w obecne trendy gdzie wszystko jest prostolinijne. Choć gdybym mógł wybierać to chciałbym zobaczyc na koszulkach herb z lat 1911-20
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: A to już jest oficjalny herb? Bo z tego co mi mignęło to widziałem info, że pracują nad nowym herbem, który ma zostać dostosowany do nowych trendów, ale będzie gotowy dopiero na przyszły sezon. Na nowej stronie funkcjonuje jeszcze aktualny, więc może warto poczekać z werdyktem?
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: Jak zrobią mu poprawkę to spoko. Tarcza i fonty trącą myszką.
No ale mamy trend ma minimalizm znaków graficznych więc obecny herb jest bardzo skomplikowany
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: ma to jakiś urok mimo wszystko. Wiadomo, obecny herb jest lepszy, ale jak ten z 91-97 użyją jako bazy, trochę zmodyfikują by pasował do obecnych czasów, to ma to sens. W obecnych czasach, obecny herb jest za skomplikowany, trochę za bardzo nasrane xD
  • Odpowiedz