Wpis z mikrobloga

Błędem było i jest wkładanie Pejo, żony Bosaka i brata Mentzena na listy. Szczególnie na tak wysokie pozycje - Bosakowa przed Wilkiem to trochę jak splunięcie w twarz, niewiele lepsze niż "suwak" KO gdzie oddani działacze dostają ochłap za pracę jaką włożyli. Wisienką na torcie jest fakt że ma zerowe doświadczenie i jedyna jej zasługa to że jest żoną Bosaka. Pomijam fakt że zamiast zajmować się ich małymi dziećmi pcha się do czegoś co powinno raczej pozostać męską domeną.

Nigdy nie uważałem ich za partię idealną, w sumie interesują mnie głównie jedna fundamentalna rzecz którą deklasują opozycję w moich oczach - zatrzymanie imigracji do Polski, szczególnie kolorowej. Ale tego typu akcjami raczej fanów sobie nie zdobędą.

#konfederacja #polityka
  • 14
@Njal: Jakie fikołki? "Rasista" to jakiś durny lewicowy inwektyw rzucany przez ludzi którzy nie wierzą w ewolucję człowieka. Rasowy realista już bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@schweizer Mam nadzieję że kompetencje jakieś są ale nie zmienia to faktu że w zbyt dobrym świetle ich to nie stawia i obniża morale bo możesz się pocić, starać a i tak przed ciebie trafi członek rodziny. Choć to może bardziej
@Njal: Nie tyle zagrywka tylko jak mówiłem - rasista to zwykły inwektyw i nie definiuje w jakiś sensowny sposób poglądów "rasisty". Czy jest jakaś jednolita definicja tego kim jest "rasista"?
zatrzymanie imigracji do Polski, szczególnie kolorowej

Rasowy realista

nie definiuje w jakiś sensowny sposób poglądów "rasisty"

Czy jest jakaś jednolita definicja tego kim jest "rasista"?


@Parmenides69:
Pobierz Njal - > zatrzymanie imigracji do Polski, szczególnie kolorowej
Rasowy realista
 nie ...
źródło: AMdf
@Parmenides69: O, jesteś pierwszym konfederatą który ma z tym jakiś problem. Chętnie wejdę w polemikę w takim razie.
Ze względu na to, że są to przełomowe wybory w historii Konfederacji, muszą zrobić absolutnie wszystko, żeby posłami w X kadencji sejmu zostały najbardziej zaufane i oddane konfederacji osoby. W końcu widmo kuszenia przez PiS absurdalnie intratnymi stanowiskami unosi się nad konfą bardzo niziutko i bardzo agresywnie. Jeżeli największym zaufaniem darzą osoby związane
@siadatajta: @wojtas_mks Brzmi to dość sensownie ale przeciętny wyborca nie będzie raczej wgłębiał się w takie szczegóły i percepcja nadal pozostanie że jednak w Konfie rządzi w jakimś stopniu nepotyzm a nie kwestia kompetencji.

I dodatkowo idzie ona w politykę gdy mają małe dzieci do wychowania co też jest niejako blamażem idei konserwatywnej. I czy naprawdę ta 1-2 osoby zmienią tak wiele gdzie PiSowi będzie potrzeba jednak kilkudziesięciu wg sondaży?
przeciętny wyborca nie będzie raczej wgłębiał się w takie szczegóły i percepcja nadal pozostanie że jednak w Konfie rządzi w jakimś stopniu nepotyzm a nie kwestia kompetencji.

@Parmenides69: pewnie znajdzie sie grupka debili która przyjmie taki ciąg rozumowania (w 99% opłacone trolle polityczne w swojej "krytyce" tego posunięcia podwajające sie of course za sympatyka konfy heh), ale im już i tak nic nie pomoże, skoro nie są w stanie od razu
@wojtas_mks: Ponieważ powinna się skupić na dzieciach i rodzinie, nie robieniu kariery politycznej. Szczególnie że Bosak pewnie jest w stanie zapewnić im tyle pieniędzy żeby mogli się utrzymać na dobrym poziomie.

Matka przy dzieciach to jedno z podstawowych założeń idei konserwatynej.
@Parmenides69: pejo jest liderem NN/KORWiN na Lubelszczyźnie od jakichś 6-7 lat, zanim jeszcze został mężem Korynny.

Karina Bosak jest przede wszystkim m prawniczką Ordo Iuris.

Tylko ten Tomasz to nie wiem skąd się wziął.