Wpis z mikrobloga

Powiem wam jedno. Mieszkając na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli we Wrocławiu brakuje mi jednej rzeczy. Mianowice marzy mi się . aby wyjeżdzając z podziemnego garażu móc od razu zatankować na #orlen i zjeść pysznego hot doga. Takie udogodnienie podniosłoby rangę osiedla. a ceny za metr musiałby zostać ukryte, aby nie kłuć w oczy klasy średniej. Ale co tutaj dużo mówić, na osiedlu Planty Racławickie nawet sam Obajtek z miłą chęcią by zamieszkał.

#nieruchomosci #orlen #wroclaw
  • 11
@Ogau: ciekawe generalnie jak wypadamy na tle innych krajów z ilością stacji na kilometr kwadratowy...są limity na ilość aptek to może i na ilość stacji powinna być :P konkurencja i tak jest iluzoryczna
miałem kiedyś rozkminę że dobre działki marnują się na te stacje benzynowe, a przecież można by nad nimi zbudować normalnie jakiś blok mieszkalny. chociaż jakby taki zbiornik z paliwem/gazem kiedyś #!$%@?ął....( ͡° ͜ʖ ͡°)


@villager: Na zachodzie tak robio, a skoro na zachodzie tak robio to to musi być dobre rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JC97 - > miałem kiedyś rozkminę że dobre działki marnują się na te stacje benzynowe, ...

źródło: ylkjh73gqmb71

Pobierz