Wpis z mikrobloga

@fenbekus: dlatego wcześniej był KORWIN i jakoś specjalnie sukcesu nie odniósł. Argumenty że w KORWINie był Korwin, to skwituję tym, że jest też UPR, KNP i inne planktony mające taki sam program i bez Korwina.
@tyrytyty: jakie?

@kilo-bravo KORWIN w 2015 miał poparcie prawie 5%. Braun nawet nie dał rady się wtedy zarejestrować we wszystkich okręgach. To oczywiście dawno temu, ale to ostatnie wybory w których startował samodzielnie, chyba.
w 2015


@fenbekus: nooo 8 lat temu dopiero kiedy cokolwiek zaczynał. Niedawno były sondaże co byłoby gdyby wszystkie partie składowe konfy startowały osobno, no i korona miała więcej procent niż wszystkie pozostałe razem.
Dlaczego #konfederacja nie pozbędzie się po prostu Brauna i całego jego środowiska?


@fenbekus: Braun to męczennik i mąż stanu. Człowiek niezłomny, szczery, prawdziwy, który ma w sercu dobro Polski i stawia je wyżej od korzyści majątkowych, wyżej od przychylności mediów i poprawności politycznej. Takiego kogoś nie da się kupić, nie da się szantażować. A poza tym w pełni popiera program gospodarczy Mentzena. Jest to ostatnia osoba, której należałoby się pozbyć. Gdyby
@tyrytyty: zatrważająco duże w takim razie. Zastanawia mnie gdzie jest jego poparcie. Szkoda.

@rewizjonista nie jestem i nie byłem antycovidowcem, szczególnie mając w rodzinie śmierć z tego powodu, więc takie coś mnie tylko odpycha, a nie zachęca

@Jah00 Braun #!$%@? od rzeczy i tyle. Kto normalny w 2023 chce penalizacji homoseksualizmu i wsadzania ich do więzień?
Kto normalny w 2023 chce penalizacji homoseksualizmu i wsadzania ich do więzień?


@fenbekus: Nikt. Właśnie w tym rzecz, że to była ironia na potrzeby dyskusji w telewizji w realu24. Ale jedno takie niefortunnie wypowiedziane zdanie i będą ci wyciągać do śmierci. #!$%@?, że masz tysiące godzin wykładów i wywiadów, gdzie przedstawiasz swoje poglądy w ogóle i w szczególe. Jedna niefortunna wypowiedź i cię nie ma. Pomyśl przez chwilę trzeźwo. Czy wyobrażasz