Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem D.P., kurła jakie to jest dobre.

Serial jest o spierdonie z patologicznego domu który został wciągnięty do poboru i często nie może z siebie słowa wydusić, a przez to jest falowany przez dziadków z jednostki. Tylko przez łut szczęścia dostaje tam fuchę dzięki której co jakiś czas może się stamtąd wyrwać, ale tylko po to, by wyłapywać innych spierdonów którzy zdezerterowali bo m.in. mieli dość przez falę. Najlepszy serial jaki widziałem od dawna, ma mocne zakończenie sezonu i zdaje się że w tym roku ma wyjść drugi sezon. Sezon można wciągnąć nosem w jeden dzień bo ma 6 odcinków po mniej więcej 50 minut.

#seriale #netflix i w sumie #przegryw bo pewnie spodoba się chuopom ze względu na niektóre wątki
johnkashtan - Właśnie obejrzałem D.P., kurła jakie to jest dobre.

Serial jest o spie...

źródło: jung-hae-in-2382037197391371

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Logytaze: O kurde, to już zaraz wyjdzie ( ͡ ͜ʖ ͡) Byle 2 sezon utrzymał poziom.
Juvenile Justice wypatrzyłem z tydzień temu ale nie mogę się do tego zabrać. Mam jakaś dziwną alergię do wszelkich filmów/seriali gdzie sala sądowa jest głównym miejscem akcji
  • Odpowiedz
  • 0
@Logytaze: Dam szansę Juvenile Justice jeszcze dzisiaj ( ͡ ͜ʖ ͡) Law School raczej nie ruszę bo po opisie widzę że kompletnie nie mój temat, Juror 8... no może. Filmów z motywem jak 12 gniewnych ludzi już trochę widziałem i to w samej telewizji xD
  • Odpowiedz