Wpis z mikrobloga

  • 2
@MistrzKowalski: to zrób sobie zooma na ziarenka piasku na skórze piasku. Rozstępy to kwestia indywidualna. Na czarnej skórze widac je bardziej, za to nie widac pieprzyków, ochydnir wygladajacych i są w takich miejscach ze u czarnych nie widziałem.
  • Odpowiedz
@topikPajak: pojedyncze pieprzyki i ohydne, ale rozstępy na 2/3 ciała to już cacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieszkając w Warszawie, widzę od #!$%@? murzynek i nie dość, że są paskudne z facjaty, z dużymi dupskami to jeszcze te ohydne rozstępy gdzie nie spojrzysz (nogi, ręce, szyja) u białych kobiet ciężko doszukać się rozstępów w takich miejscach.
  • Odpowiedz
i co z tego ze na wyretuszowanym zdjęciu wygląda super jak w realu z bliska murzynki mają w #!$%@? rozstępów ohydnie wyglądających i czasami w takich miejscach, gdzie u białych nie widziałem.


@MistrzKowalski: pisać o murzynkach jak o jednej grupie to kompletny brak znajomości tematu. Owszem, te z południa i zachodu Afryki mają rozstępy, są często przygrube, natomiast Tanzanki czy Kenijki to wręcz modelki - długie, zgrabne nogi, zero włosów
  • Odpowiedz
@Kasahara: Jestem strasznie rasistowski jeśli chodzi o gust. Nie lubię murzynek. Wszystkie bez wyjątku wyglądają dla mnie brzydko właśnie przez kolor skóry. Azjatki OK, latynoski też, białe wiadomo, że najlepsze. Murzynki omijam wzrokiem. Ja widzę na ulicy, to patrzę jak na faceta, zero emocji.
  • Odpowiedz
Jestem strasznie rasistowski jeśli chodzi o gust. Nie lubię murzynek. Wszystkie bez wyjątku wyglądają dla mnie brzydko właśnie przez kolor skóry. Azjatki OK, latynoski też, białe wiadomo, że najlepsze. Murzynki omijam wzrokiem. Ja widzę na ulicy, to patrzę jak na faceta, zero emocji.


@DocentMarzanek: to nie jest rasizm jak się nie lubi kobiet jakiejś rasy, każdy ma prawo do własnego gustu. Ja dla odmiany murzynki uwielbiam.
  • Odpowiedz
@97Turbo: w Wawie i innych dużych miastach trafiają się studentki, trzeba wiedzieć jak szukać :) ale najlepiej polecieć sobie na trip tam. Jak się jest w miarę dobrze wyglądającym facetem to zapewniam, że poczujesz się jak gwiazda rocka na miejscu - najlepsze czarnule ustawiają się w kolejkach po białe mięcho. Trzeba tylko uważać na zazdrosnych tubylców
  • Odpowiedz