Wpis z mikrobloga

@Multilevel_Inverter: W sensie 20% Polaków popiera neofaszystów chcących kary więzienia za homoseksualizm, antysemityzmu na poziomie tego z III Rzeszy, całkowitego zakazu aborcji i masowego umierania na chodniku przed szpitalami z ewentualnym samobójstwem przez niespłacalne długi medyczne, oczywiście po podstawówce bo wszystkie szkoły będą płatne?

Ja wiem że Polacy to głupi naród, zdaje sobie sprawę że polska to nie jest najbardziej ostry ołówek w europejskim piórniku ale nie miałbym Polaków za aż
Ja wiem że Polacy to głupi naród,

@Njal: Wiesz, ja bym się tak nie rozpędzał. 30% Polaków płci męskiej nie myje rąk po skorzystaniu z toalety. Mógłbym pójść o zakład, że te zbiory mają sporą część wspólną ;]
@Njal: Nie wstyd tak bezczelnie kłamać?

neofaszystów


Chyba nie masz pojęcia co znaczy to słowo, może lepiej się skonsultować ze słownikiem lub lepiej encyklopedią czym jest ten faszyzm o którym krzyczysz.

kary więzienia za homoseksualizm


Bzdurny chochoł.

antysemityzmu na poziomie tego z III Rzeszy


J.w.

masowego umierania na chodniku przed szpitalami z ewentualnym samobójstwem przez niespłacalne długi medyczne,


I znowu te kłamstwa na temat ich propozycji, jeszcze "USA" zapomniałeś tam wrzucić