Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Phillippus: Gratki. Ja wlasnie dzisiaj walnalem focha i raczej zakonczylem oddawanie. Z wynikiem 7,65 litra.

@KrwawyBot Jestes chyba najbardziej w temacie wiec moze mi odpowiesz:
zmienily sie kryteria czy trafilem na tepa dzide, kretynke zaraz po szkole co chce sie wybic ale nie do konca ogarnia temat?

MOZE (moze to slowo klucz) kiedys sie skusze na jakis autokar. Ale na pewno mnie juz nie zobacza w punkcie. Z kretynami mi sie
  • Odpowiedz
zmienily sie kryteria czy trafilem na tepa dzide, kretynke zaraz po szkole co chce sie wybic ale nie do konca ogarnia temat?


@gorzki99: napisz szczegóły tutaj albo na priv to chętnie odpowiem
  • Odpowiedz
napisz szczegóły tutaj albo na priv to chętnie odpowiem


@KrwawyBot: Moze byc tutaj. Ja tam sie siebie nie wstydze a moze komus to pomoze. Oto szczegoly:

Krew zaczalem oddawac w 2005 roku bedac w ZSW (2 dni urlopu za oddanie wiec sam rozumiesz :DD)
Po wojsku mialem dluzsza przerwe po czym wrocilem do oddawania. Ostatnio oddalem przed covidem bo w trakcie nie chcialo mi sie robic z siebie pajaca z maseczkami.
  • Odpowiedz
@gorzki99: niektórzy lekarze mają dziwne odpały ¯\(ツ)/¯
nie ma jasnych wytycznych co do ciśnienia ale skoro wcześnie oddawałeś i nie było problemów to powinna dopuścić
a co do zaświadczenia od dentysty - to nie rozumiem, może zobaczyła jakieś niepokojące zmiany ale i tam powinna powiedzieć o co chodzi a nie wysyłać po zaświadczenia
  • Odpowiedz
niektórzy lekarze mają dziwne odpały ¯\(ツ)/¯


@KrwawyBot: A potem zdziwienie ze ludzie nie chca oddawac krwi. Jak jeszcze raz uslysze od lekarza/polityka itp ze brakuje krwi bo ludzie nie oddaja to wyjde z siebie. To nie jest wina ludzi.

a co do zaświadczenia od dentysty - to nie rozumiem, może zobaczyła jakieś niepokojące zmiany ale i tam powinna powiedzieć o co chodzi a nie wysyłać po zaświadczenia


Nic nie zobaczyla. Zadawala
  • Odpowiedz