Wpis z mikrobloga

W Media Markt mieli stoisko (ostatnio nie widziałem), możesz też popytać w otoczeniu przypuszczam że każdy chętnie Ci pokaże.
Przy dużym hałasie na zewnątrz są ciche - tego w markecie nie przetestujesz. Mam Aeropexy teraz nazywają się jakoś inaczej. Jeśli nie porównujesz do zwykłych słuchawek brzmi to nieźle. Często zapominasz że masz je na głowie. Z minusów po 2~3 latach głośniki się odklejają i jak bym kupował to tylko nowe bo to
  • Odpowiedz
Mam Aeropexy teraz nazywają się jakoś inaczej.


@Vimes: nadal się nazywają Aeropex tylko nie Aftershokz tylko Shokz. Co masz na myśli że głośniki się odklejają?

jak to wygląda, a w zasadzie brzmi


@krzysztofer77: wygląda średnio i tak samo brzmi ale to że nie masz nic w uchu wg mnie jest tego warte. Dźwięk jest "płaski", mi nie przeszkadza bo koneserem nie jestem ¯\(ツ)/¯
Pojawiły się w sprzedaży kostne Lenovo za
  • Odpowiedz
@krzysztofer77 Pod muzykę średnio, żeby nie powiedzieć, że słabo (zwłaszcza jeżeli słuchasz muzyki z większą ilością basu). Za to pod audiobooki i podcasty jest bardzo dobrze i w zasadzie nic więcej nie trzeba.
Przy ruchliwych ulicach i hałaśliwych obszarach jest problem, bo musisz zwiększyć poziom głośności, jeśli już wcześniej nie wykorzystałeś całego zapasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od strony komfortu użytkowania nie ma żadnych problemów, nawet w kasku,
  • Odpowiedz