Wpis z mikrobloga

Może to co napiszę wyda się niektórym dość kontrowersyjne, ale nie wydaje wam się, że naczelny wąsaty detektyw wyjaśniający sprawę śmierci majora to gość, który trzyma z nietypowym ? Oglądając jego lajty i odpowiedzi dotyczące mlecznej ekipy mówi, że go to nie interesuje lub unika odpowiedzi, interesuje go niby tylko rozwiązanie sprawy majora. Nigdzie nie wypowiada się o nich negatywnie. Co do przyszłości kanału knura czy nawet głupich rybek wypowiada się żartem o sytuacji czy aronie. Aronia na filmie gada, że on chce pogadać z knurem i cyk dzwonią do niego. Obrał sobie za cel co prawda słusznie eko parówę i dryblasa, ale zero jest jakiejkolwiek gadki o innych. NIe wiem, dla mnie śmierdzi to lewizną.

#kononowicz
  • 8
  • Odpowiedz
@Stefan_Zaporozec: a czy każdy według Ciebie musi ciagle gadać o rudym? Chce to zajął się sprawa majora, czemu oczekujesz, ze będzie ciagle mówił o rudym, sum wąsaty powiedział, ze #!$%@? centrale i go nie interesuje, czy to tak dużo?
  • Odpowiedz
@Stefan_Zaporozec: Mnie ciekawi, skąd WSW miał numer dryblasa od razu po śmierci Majora, to chyba nie jest jakaś wiedza powszechna? Śledztwo wąsacza jest na rękę mitycznej istocie, więc nie zdziwiłbym się, gdyby tu jakaś współpraca wchodziła w grę, gdyby tak nie było, to koński zad ribiłby wszystko, żeby to śledztwo udaremnic.
  • Odpowiedz
@Julek123 może dryblas sam mu podał swój numer jak jeszcze był u majora w odwiedzinach chociaż w sumie też nie musiał nawet podawać bo ten numer był ogólnodostępny w necie.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: oczywiście, że nie musi gadać, bardziej mi chodzi o sposób wypowiedzi o nich jako ekipie, ale niech każdy myśli co chce.

@Julek123: wąsacz zrobił sobię jakieś zasięgi i jako powiedzmy "pozytywna" postać odwraca uwagę od rudego i ekipy rzekomo próbując wyjaśnić śmierć majora, skupiając się na innych, rączka rączke myje
  • Odpowiedz