Wpis z mikrobloga

@Pimenistka: Oczywiście że popierają, sto razy czytałem jak jakiś ukr pytał prowokacyjnie co w ogóle Polacy robili na Wołyniu, jak by sama obecność Polaków była wystarczajaca dla ich zamordowania, i najlepsze jest to że pisali to ukry którzy mieszkają w Polsce i nie zdają sobie sprawy że gdyby odwrócić rozumowanie to wyjdzie że Polacy mają prawo mordować ukrainców którzy mieszakają w Polsce
@Pantokrator: Ok ale dlaczego dzieci na pal nabijali dlaczego kobietom do krzeseł gwoździami waginy przybijali, zgwałcić i na koniec zapakować pistolet z racą w cipsko to jest #!$%@? normalne ? Nie podoba mi się ich usprawiedliwianie ale czas nadszedł edukować tych Ukraińców co mamy w polskich szkołach a jest ich sporo starsze pokolenie było zakłamywane i nie zmienimy tego .
@Pimenistka: dla mnie to jest śmieszne że oni tak sie chwalą tą swoją cywiliacją 2000-letnią a jedyni bohaterzy jakich mogą znaleźć to zbrodniarze wojenni i ludobójczy no #!$%@? w pyte ta kultura( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawda jest taka że ukry po prostu popierają tamte wydarzenia z pogromu, uważają ze Polacy ich prowokowali, dawali im preteksty bo Polacy byli bogaci niektorzy a Ukrainiec żaden.


@Pimenistka: hahahahah, znam kilku ukrów, pytałem się otwarcie o Wołyń - każdy powiedział, że mu przykro, że ktoś kiedyś coś takiego zrobił. I tyle. Na dodatek jeden mi odpowiedział, że jego babka była Polką, tylko się granice zmieniły w 45 roku. Nie wymagam