Wpis z mikrobloga

Dziś kupiłem WizzMultipass w dwie strony, zobaczymy jak się sprawdzi i czy po pół roku będę zadowolony i będę chciał kontynuować (jeśli będzie można).

Combo Wizz MultiPass + PrivilegePass wydają się całkiem korzystne.

#wizzair #podroze #linielotnicze
  • 4
  • Odpowiedz
@MG78: wygooglowałem "Wizzair Multipass Wykop" i się nie zawiodłem, coś znalazło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i jak tam, zadowolony jesteś?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@u_k1: Tak, z PrivillagePass komponuje się świetnie bo bezpłatnie wychodzi też bagaż 10 kg i wybór miejsca.

Póki co byłem dwa razy na Islandii, wczoraj wróciłem właśnie z drugiego wyjazdu. Zarezerwowałem też już wrześniowy wylot - będzie to Hiszpania.

W październiku, listopadzie i grudniu jeszcze nie wiem jaki kierunek ale pewnie będę brał pod uwagę Wyspy Kanaryjskie lub Abu Zabi (byłem tam już, a teraz potraktuje jako miejsce przesiadkowe - wizz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@LaHamTen: Kupowałem przed wyjazdem na Islandię po wybuchu wulkanu, gdy bilety wywaliło po 1000+, w czerwcu byłem na dużym miesięcznym tripie po Półwyspie Arabskim i Turcji (też Wizzem) i całe wakacje planowałem nigdzie nie latać i kupić go we wrześniu, ale wulkan przyspieszył moje plany (zamiast kupować normalne bilety kupiłem właśnie Multipassa)
  • Odpowiedz