Wpis z mikrobloga

@pan-violaceus: pewnie w pewnym momencie po prostu z tym żyją. Ja miałem dług, na znacznie znacznie mniejszą kwotę i początkowo jest to stresujące do momentu w którym odkryjesz, że większość tych wszystkich telefonów, maili, listów to są po prostu straszaki. Wiadomo że mając tyle długów sądu się nie uniknie ale to nie jest tak że sprawy są natychmiast. Niektóre firmy robią coś więcej dopiero po wielu miesiącach czy nawet latach (wiadomo,
  • 0
@thePodgrzybek Można przyjąć że osoba która brała te chwilówki zarabia te 3 tysiące na miesiąc, więc nawet z taką kwotą jest w czarnej dupie xd no i plus ten burdel no to tak masz rację
@Simba997: True, ale jeśli nie ma kwalifikacji to zawsze może wyjechać na ten głupi rok za granicę, przemęczyć i potem zacząć życie od nowa z czystym kontem. Nie wiem, ja jak byłem młody też narobiłem dużych zobowiązań, z tą różnicą że zarabiałem bardzo dużo i potem się ogarnąłem i pospłacałem.
@pan-violaceus: ludzie którzy mają normalne życie nigdy nie zrozumieją jak można z tym żyć i że nawet można spokojnie zasnąć, ale punk widzenia zależy od punku siedzenia, kiedyś też to było dla mnie nie wyobrażalne ale jak popadłem w gruby hazard i wylądowałem z długami i podobną sytuacją to mózg człowieka automatycznie próbuje adoptować się do sytuacji którą sobie stworzył, ja stwierdziłem że skoro i tak tego prędko nie spłacę (o