Wpis z mikrobloga

@mecenassrenas: A co to niby zmienia skoro strona ukraińska nie jest i nie będzie zainteresowana rozliczeniem tych zbrodni? Trzeba o tym przypominać w każdą rocznicę, choćby dla samej pamięci o ofiarach które dalej leżą w masowych grobach.
@ChamskoCytuje: wydaje mi sie, że jak będziecie wychodzić z założenia, że przepsoiny mają być upokarzające dla Ukr to nic z tego nie będzie
Jak będziecie tłumaczyć, czemu Ukr powinna przeprosić i co w tej sprawie jest najważniejsze do zrobienia (bo tu tylko nie o słowo przepraszam chodzi), to prędzej ludzie zrozumieją
Nikt nie lubi pieniaczy po prostu
@mecenassrenas: W #!$%@? mam te przeprosiny prawdę mówiąc, bo one kompletnie nic nie znaczą teraz, po uchwale upamiętniającej którą przyjęły władze Ukrainy w 2020roku. Wystarczy mi zgoda na ekshumacje i upamiętnienie ofiar. A czy dalej Ukraina będzie sobie trzepać kapucyna pod zbrodniarzy wojennych to mnie kompletnie nie obchodzi.
W #!$%@? mam te przeprosiny prawdę mówiąc, bo one kompletnie nic nie znaczą teraz, po uchwale upamiętniającej którą przyjęły władze Ukrainy w 2020roku. Wystarczy mi zgoda na ekshumacje i upamiętnienie ofiar. A czy dalej Ukraina będzie sobie trzepać kapucyna pod zbrodniarzy wojennych to mnie kompletnie nie obchodzi.


@ChamskoCytuje: aha czyli nic cie nie obchodzi a sie mnie czepiasz
@mecenassrenas: Umiesz czytać? Chodzi o zgodę na ekshumacje i upamiętnienie ofiar przez stronę polską. Ukraina wybrała już swoją ścieżkę historyczną i jest taka sama jak w kacapi, czyli gloryfikacja zbrodniarzy wojennych. Nikt nie ma wpływu na to z kogo Ukraina zrobi bohaterów, ale możemy mieć już wpływ na to czy rodacy dalej będą gnić w masowych grobach.
@mecenassrenas: dokladnie , niedlugo Wołyń bedzie jak jp2 przez ten ciagły smieszny kwik (zeby nie były z calej surowosci pragne przeprosin i zadośćuczynienia, ale to co wyprawiają pieniacze spamujac cały czas to jest po prostu załosne)