Wpis z mikrobloga

Siemka!
Kontynuując relację z podróży do Indonezji ruszamy na wyspy GIli Air, gdzie oprócz pięknych zachodów słońca na plaży wybierzemy się również na snorkelling, w trakcie którego zobaczyliśmy mnóstwo żółwi. Podobna ta część Indonezji to jedno z najlepszych miejsc aby podziwiać je w naturalnym środowisku.

Dla zainteresowanych podrzucam...

link do znaleziska - Pływanie z żółwiami. Zachody słońca na plaży. Gili Air Indonezja
Będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu!

Tag do obserwowania dla zainteresowanych: #wieczniewolni

#turystyka #podroze #azja #bali #indonezja #trekking #gory #podrozujzwykopem #zainteresowania #przygoda
ziolo22 - Siemka!
Kontynuując relację z podróży do Indonezji ruszamy na wyspy GIli Ai...

źródło: GILI AIR ŻÓŁWIE

Pobierz
  • 59
@ziolo22: jak wyglądała roadmapa Waszej podróży? ile czasu dokładnie byliście w każdym kraju? z tego co pamiętam to miało potrwać dosyć długo, a mam wrażenie, że w miarę szybko wróciliście jednak do PL, problemem były zbyt małe oszczędności? czy raczej za dużo Azji jak na pierwszy raz?
@nalogowiec: zaczęliśmy od miesiąca w Tajlandii (Bangkok, Chiang Mai, Pai, Koh Tao, Koh Phangan i Bangkok na koniec), później 3 tygodnie w Kambodży (Phnom Penh, Siem Reap i Angkor Wat, Sihanoukville, Koh Rong i Kampot), później 4 tygodnie w Wietnamie (Phu Quoc, Sajgon, Mui Ne, Da Lat, Hoi An i dalej motocyklem Hue, Phong Nha, Ninh Binh i Hanoi), później Malezja (Kuala Lumpur, Cameron Highlands, Penang i Langkawi), później Indonezja (Bali,
@ziolo22: jaki koszt całości na 2 osoby na taką wielomiesięczna podróż? Praca zdalna, dochód pasywny, czy oszczędności były?

Pytam, bo sam chce zrobić gap year niedługo
@wafel93: dzienny budżet to około 350-400 zł dziennie na dwie osoby ze wszystki wliczonym. Trochę pracy zdalnej, trochę oszczędności i trochę dochodu pasywnego. Azja nada się idealnie na gap year.