Wpis z mikrobloga

Ciekawe, że aktywność związana z Wołyniem i antyukraińska rośnie proporcjonalnie do ilości znieważeń Rosji na arenie międzynarodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przeciągu tygodnia Turcja trzykrotnie opluła rosję, a na vikop.ru widać prawdziwy wylew ludzi po wylewie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Widać, że was mocno piecze

#wojna #rosja #rosjawstajezkolan #ukraina
  • 16
  • Odpowiedz
  • 57
@Pr3z3z: Ja sie zastanawiam czy to juz maks na co ich stać? W sumie w ostatnich dniach była kumulacja a to Turcy z azowem czy zbożem a to rocznica Wołynia a to szczyt nato i mimo to wszystko nadal ten wylew jakiś skromny. Chyba słabo płacą w rublach teraz albo przelicznik walutowy kiepski.
houk - @Pr3z3z: Ja sie zastanawiam czy to juz maks na co ich stać? W sumie w ostatnic...

źródło: rubel i kurs

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@Pr3z3z ma razie to więcej wpisów widziałem jak twoich. ale ja mam na czarnej większość troli ukraińskich które temat chcą rozwadniać
  • Odpowiedz
@Pr3z3z: Tak, bo to nie ma nic wspólnego z 80 rocznicą Rzezi Wołyńskiej, której kulminacja była właśnie w połowie lipca.
Zauważyłeś też, że żydowskie trolle się uaktywniają w okolicach 19 kwietnia?
Nie wspominając już o antyniemieckiej aktywności, która dziwnym trafem rośnie 1 września.
  • Odpowiedz
w ogóle nie ma to nic wspólnego z obecną datą xD

Tak, bo to nie ma nic wspólnego z 80 rocznicą Rzezi Wołyńskiej, której kulminacja była właśnie w połowie lipca.

Ty tak serio? Rocznica była po prostu.


@Pr3z3z @KonwersatorZabytkow: To pa tera na wykres zainteresowania Wołyniem - dwa pierwsze skoki to rok 2020 i 2021 w rocznicę Wołynia w lipcu. Kolejny mega skok to data rozpoczęcia wojny na Ukrainie i spamowanie
n.....t - >w ogóle nie ma to nic wspólnego z obecną datą xD
Tak, bo to nie ma nic wsp...

źródło: Wołyń zainteresowania

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pr3z3z: ale fikołek xD rocznicy pomordowanych Polaków nie można uczcić bo boli to braci Ukraińców, a wystarczyłoby powiedzieć "przepraszam" ale to za wiele dla naszych braci xDD
  • Odpowiedz
Ciekawe, że aktywność związana z Wołyniem i antyukraińska rośnie proporcjonalnie do ilości znieważeń Rosji na arenie międzynarodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pr3z3z: to chyba encyklopedyczny przyklad, ze wszyscy wokol to ruskie onuce, bo nawet kalendarza wam nie daja w klubie fajnopolaka...
  • Odpowiedz