Wpis z mikrobloga

#autyzm #zwiazki ##!$%@?

Jest jakiś sens szukania baby?

Mam za sobą z 3 nieudane związki, które były no #!$%@?, zakończone parę lat temu, a teraz leżę w łóżku i myślę

Z jednej strony czuję się wystarczająco, by funkcjonować na swój sposób, większość dnia przesiaduję w domu i gram jakieś losowe pierdoły
Czuję się z tym w miarę póki co spełniony

Ale z drugiej brakuje mi coraz częściej jakiegoś kogoś żeby powysyłać jakieś losowe filmy, podukać o moich hobby, pograć coś może, powyżalać się s paru spraw
I może też jakieś takie bardziej łóżkowe rzeczy

Niby czuję się w miarę okej, ale z drugiej Samotność mnie coraz mocniej dopada i nie wiem co z sobą zrobić

jest sens szukać związku?

  • Nie no, pewnie 46.8% (36)
  • po chuj 53.2% (41)

Oddanych głosów: 77

  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@jalop no właśnie nie wiem, boję się że będę dla tej drugiej osoby zbyt nudny, albo agresywny, ale z drugiej siedzenie w swojej norze tez mi się nie wydaje atrakcyjne
  • Odpowiedz
@Walten: Podejdź do tego z głową i odpowiednio szybko, zanim cię jakieś #blackpill owe myśli dopadną.

Dobra baba, dobra jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A że trudno znaleźć, taką "dobrą"... no na to nic ci nie poradzę ponad cierpliwość i dawanie sobie i im szansy.
Mogę jedynie doradzić, trzymanie się z dala od tych toksycznych
  • Odpowiedz
@Walten to zależy
jak trafisz na fajna na babę to będzie lepiej niż jest teraz, a jak trafisz na kogoś wkurzającego to będziesz się czuł gorzej niż teraz

wszystko kwestia szczęścia. tylko że szanse tutaj nie są 50/50, bardziej 70/30 bym poedział a może nawet i 80/20
  • Odpowiedz
Ale z drugiej brakuje mi coraz częściej jakiegoś kogoś żeby powysyłać jakieś losowe filmy, podukać o moich hobby, pograć coś może, powyżalać się s paru spraw

I może też jakieś takie bardziej łóżkowe rzeczy


@Walten: Brzmi jak problem w pojmowaniu sensu związku i mocny redflag. Tylko "ja" i "moje", druga osoba w tym opisie jawi się jak narzędzie do zaspokajania Twoich potrzeb. Z takim podejściem skończy się rozczarowaniem i dramą.
  • Odpowiedz