Wpis z mikrobloga

#diablo4 coś jest pocyganione w tej grze. Mam łotrwa 59 lvl, poszedłem na dunga który odblokowuje WT4 i szło mi nieźle, aż nie spotkałem moba który zabijał mnie na szczała. WTF?
Nawet nie umiem mu zadać dmg, bo on mnie na szczała z dystanu zabija. Co robić?
  • 16
@Chris_Karczynski: na tak niskim levelu może być ciężko na WT4. Dobij do gdzieś tak 64 levelu i będzie lepiej. Ogólnie to jeszcze dopiszę że gdzieś tak już na 70 levelu z ekwipunkiem w większości pozamienianym na ancestrale te same moby zaczynają być śmiesznie proste. xD
@Chris_Karczynski rekomendowany level przez grę na wt4 to 70. Nie bez powodu zresztą, bo gra też jest budowana pod paragony, które do 70 levelu przy odpowiednim rozłożeniu dają ogromnego kopa, by te same moby na wt4 nie były już większym wyzwaniem.
@Chris_Karczynski no ja teraz na 82 levelu nie ginę w ogóle poza ND powyżej 45 ranka, gdzie moby są lvl 100+. Paragony i ancestrale, a nawet i pospolite unikaty jak penitent greaves(zamrażanie i wyziębianie, większy movement speed i bonusy do cc) , czy temerity (leczenie powyżej 100 proc daje ci barierę, co jest łatwe do utrzymania u rogala z pasywnym life stealem) robią potem naprawdę dużą różnice.
@Chris_Karczynski: Rób helltide'y i ND. Z helltide'ów lecą ze skrzynek mocne potki co dają 900 armora. a na ND szybko exp leci. Pomogą ci przeżyć capstone'a nawet do Eliasza, tylko najlepiej dobij gdzieś tak do przynajmniej 63-64 levelu z kolejnym podejściem.