Wpis z mikrobloga

#gravel #kross #esker #merida #marin #rower

Pany, ma ktoś eskera 1.0 albo miał z nim styczność? Można go teraz wyrwać na clarisie za 2.5k. Chętnie wymieniłbym trekkinga na niego, ale zależy mi na wygodnej pozycji, żaden ze mnie ścigant ;) Silex albo four corners wiadomo, że z niego nie jest, ale geometria mówi, że chyba jest nienajgorzej

Stack 567,8, Reach 367,2, co daje 1.55

Co myślicie?
  • 8
@KotBojowy ja się przesiadłem po 11 latach jazdy na MTB na eskera 2.0 i uparłem się że będę non stop jeździł na dolnym chwycie to po 70km nie byłem na stanie się wyprostować, tak mnie jebło w krzyżu xd trochę pomieszałem w ustawieniu wysokości siodełka i wysunięciu, pochyleniu kierownicy a przede wszystkim zacząłem więcej jeździć na górnym chwycie i jak renkom odjoł ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KotBojowy Eskery mega dobrze wycenione są w porównaniu do innych marek. Jeśli można mówić w ogóle o dobrze wycenionych gravelach... :D
Przejedź się Eskerem. Teraz sporo tych salonów Krossa jest. Wydaje mi się, że jest wygodny. A przynajmniej wygodniejszy od Treka mojego.
@KotBojowy Alpha 1.5 . Sprzedałem właśnie nie tak dawno. Jak kupowałem z 2 lata temu, to myślałem, że to będzie szosówka ta z tych mniej agresywnych (takie były początkowe odczucia), ale okazał się męczący jednak