Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Postowałem sporo na tagu przegryw, ale skasowałem konto, dlatego piszę z mirko anonim.
Zacząłem brać finasteryd 5 mg na wypadanie włosów i biorę jakieś 3 tygodnie - naprawdę masakryczna poprawa w gęstości włosów, jak już praktycznie miałem kolano na czubku głowy, tak teraz normalnie mam tam porośnięte.
Libido dużo w dół, czuć mniej energii, depresyjnie na mnie to nie działało jednak, bardziej zamiast obniżenie nastroju obniżenie energii, apatia zamiast negaywnych emocji. Ale da się wytrzymać, nie jest to jakiś całkowity odlot, dalej jestem w stanie funkcjonować, chodzić na siłownię, pracy, widzieć się ze znajomymi. Ale i tak schodzę do dawki 1mg, tym bardziej, że konsultowałem z urologami - organizm się nie adaptuje, cały czas te skutki uboczne pozostają.
Ogółem jednak na wypadanie włosów naprawdę świetna sprawa, wiem, że przeszczep mnie nie ominie, ale dla 32-latka by to odwlec w czasie świetna sprawa. Naprawdę odzyskałem w miarę gęstą czuprynę jaką miałem kilka lat temu. Chodzę do tego samego fryzjera od 3 lat i mówił mi, że praktycznie widzi na własne oczy jak mi włosy wypadają, w 3 lata spadek gęstości włosów i pojawienie się łysego czubka, już wręcz ograniczył strzyżenie mnie by mniej się łysienie rzucało w oczy.
A teraz z powrotem mam normalną fryzurę
Polecam, szczególnie, że tani lek, a jak komuś mocno przeszkadzają skutki uboczne - trwają tylko na czas brania leku i po zejściu z niego wszystko ustępuje, nie pozostawia trwałych skutków
#przegryw #blackpill #medycyna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
finasteryd 5 mg


@mirko_anonim: no ja zastanawiam się nad mezoterapią igłową. Wiadomo to jest już dużo droższa sprawa bo pewnie koło 4 koła mnie to wyjdzie i też przeszczep tylko odwleka w czasie ale może przynajmniej włosy wypadną równo bo przód jeszcze się trzyma ale z tyłu na czubku powoli robi się mnisie gniazdo.
  • Odpowiedz
Zacząłem brać finasteryd 5 mg na wypadanie włosów i biorę jakieś 3 tygodnie - naprawdę masakryczna poprawa w gęstości włosów, jak już praktycznie miałem kolano na czubku głowy, tak teraz normalnie mam tam porośnięte.


@mirko_anonim: Po pierwsze niemożliwe, aby finasteryd dał tak zauważalne efekty przez 3 tygodnie. Kilka miesięcy to minimum aby zobaczyć efekty.

skutki uboczne - trwają tylko na czas brania leku i po zejściu z niego wszystko ustępuje, nie
  • Odpowiedz