Wpis z mikrobloga

czy ktoś widział mapę podpalonych samochodów w europie?
bo mam dziwne przeczucie że mapa gwałtów i mapa podpaleń mają pewien wspólny mianownik w kolorze mahoniu :)

"Sweden cars: 80 set on fire by gangs in several cities"
https://www.bbc.com/news/world-europe-45181321
https://www.dw.com/en/france-logs-decline-in-torched-cars-on-new-years-eve/a-60309594

#bekazlewactwa #imigranci #ubogacenie
A.....y - czy ktoś widział mapę podpalonych samochodów w europie?
bo mam dziwne przec...

źródło: 7bd98a221e357622956ab0d178d7ef953c319a99

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@doghunt:
dałem pierwsze lepsze linki, jest tego więcej:
https://www.washingtonpost.com/world/2018/08/14/swedish-youths-burned-dozens-cars-last-night-now-prime-minister-is-livid/
https://www.nytimes.com/2018/08/15/world/europe/sweden-car-fires.html

myślę że mapa płonących samochodów i gwałtów wyglądały by podobnie...
z Polską na szarym końcu....

dobrze że mamy lewackich działaczy którzy zrobią wszystko żeby w Polsce kobiety i samochody były tak bezpieczne jak na postępowym zachodzie :)
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: Nie znasz się ;)
Po prostu na Zachodzie mają więcej elektryków, a one lubią się same zapalić.
Koniec tematu. Sprawa zamknięta.

Aha. Jeszcze jedno.
14. lipca (zdobycie Bastylii) może znowu się trochę więcej samochodów spalić.
To z powodu fali upałów we Francji, których elektryki też nie lubią.
  • Odpowiedz
@azembora:
kiedyś feministki tłumaczyły że w Polsce to jest niebezpiecznie i jest WIĘCEJ gwałtów niż na zachodzie tylko Polki wstydzą się zgłaszać...

może z samochodami tez tak jest??? w Polsce pali się więcej samochodów niż we francjii tylko Polacy wstydzą się zgłaszać LOL :)
  • Odpowiedz
Co tak słabo w pl? ;)


@przemq88:

to wszystko wina straży granicznej...
jak by wpuszczali ciemnych młodzieńców którzy przez 6 dni płynęli rzeką z afganistanu z kotem na rękach to może chociaż 1% byśmy podskoczyli w statystyce :)

lewaczki bardzo chcą czarnego bolca dla siebie i koleżanek... a im nikt nie chce takich do kraju wpuścić...
A.....y - >Co tak słabo w pl? ;)

@przemq88: 

to wszystko wina straży granicznej...
...

źródło: FDdffGiX0AIxYYi

Pobierz
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: BOŚNIA MNIEJSZA OD POLSKI
xDDDDDDDDDDDD wysryw kogoś kto nigdy nie był w tamtych okolicach

wy naprawdę wierzycie w jakieś mapki z internetu oparte na niesklasyfikowanych jedną definicją danych

nic dziwnego, że polskie uczelnie to gówno skoro polska elita spod gołębnika taki poziom reprezentuje
  • Odpowiedz
BOŚNIA MNIEJSZA OD POLSKI

xDDDDDDDDDDDD wysryw kogoś kto nigdy nie był w tamtych okolicach


wy naprawdę wierzycie w jakieś mapki z internetu oparte na niesklasyfikowanych jedną definicją danych


@niochland:

a widział źródło? czytał legendę?

jak byś czytał to byś widział jaki jest opis przy symbolu * i gdzie ten symbol znalazł się na mapie :)
potem pokusił byś się o sprawdzenie, a nie pisał agresywne wysrywy...

no ale:

nic dziwnego, że
  • Odpowiedz
a widział źródło? czytał legendę?


@Adam_Prosty: widział i czytał xD Wiesz ty w ogóle jak Eurostat działa? Jak te dane są zbierane i klasyfikowane? Czy jak zwykle "jest źródło = legitne i nie obchodzi mnie to"? Wiesz w ogóle czym jest "metodologia"?

Poczytaj sobie: https://ec.europa.eu/eurostat/web/crime/methodology
Dowiesz się dlaczego w Bośni i na prawie całych Bałkanach jest mniej przestępstw niż w Polsce xD

chociaż jak tak patrzę na te twoje wysrywy to
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: jak to jest, że byłeś takim wielkim orędownikiem walki z COVIDowym zamordyzmem i zakłamanymi statystykami, a jak trzeba to ufasz wszystkiemu co ci wsadzi Unia Europejska do buzi? pytam z ciekawości

gdzie się podziało to samodzielne myślenie?
  • Odpowiedz
@niochland: moje samodzielnie myślenie podpowiada mi że lewacka unia nie fabrykuje mapki która w 10 sekund doszczętnie orze zapędy do przyjmowania czarnych inżynierów.

Oczywiście mogę się mylić. Jak tak to daj lepsze dane niż te z euroststu, porównamy.
  • Odpowiedz
dobrze że mamy lewackich działaczy którzy zrobią wszystko żeby w Polsce kobiety i samochody były tak bezpieczne jak na postępowym zachodzie :)


@Adam_Prosty: czy PiS sprowadzający 200 tys. muzułmańskich imigrantów rocznie to lewactwo?
  • Odpowiedz
czy PiS sprowadzający 200 tys. muzułmańskich imigrantów rocznie to lewactwo?


@Kuklak: oczywiście że pis to lewactwo tak samo jak po, sami socjaliści, komuchy i totalitaryści...

przy czym akurat polityka migracyjna PISu jest jedną z najlepszych w całej UE... przez wiele lat PIS opiera się przyjmowaniu czarnych "inżynierów" z aftanistanu/sudanu czy innego iraku... biorąc w tym czasie Ukraińców (jeszcze przed wojną) którzy przyjeżdżają pracować a nie po socjal i z którymi
A.....y - >czy PiS sprowadzający 200 tys. muzułmańskich imigrantów rocznie to lewactw...
  • Odpowiedz
przez wiele lat PIS opiera się przyjmowaniu czarnych "inżynierów" z aftanistanu/sudanu czy innego iraku


@Adam_Prosty: xD 2022: Uzbekistan, Turcja, Bangladesz, Turkmenistan
  • Odpowiedz
ale to przeciez z 6 lat wstecz jest.

W tym czasie statystyki mogły sie "nieco" zmienić.


@4pietrowydrapaczchmur:

tak są kraje które w tym czasie przyjęły statystycznie znaczące ilości "inżynierów" :)

myślisz że eurostat zrobi aktualizację? :)
  • Odpowiedz