Wpis z mikrobloga

Poznałem niby fajną #rozowypasek

Wydaje się miła i dowcipna. Pracuje w pizzerii. I nie żeby mi to jakoś przeszkadzało że jest kelnerko-menagerą.

Na "randce" wielokrotnie wspominała jak lubi swoją pracę bo ma kontakt z ludźmi.

Szczególnie z męskimi gronem klientów. Z jej opowieścią wynika że wielokrotnego daje się zaprosić do klubów czy na kawe. Ostatnio imprezowała z pięcioma nowymi kolegami w hotelu, do którego ją zaprosili. Uważa że to w porządku i nie zmieni takiego trybu życia, bo lubi aktywnie spędzać czas.

Ma też kilku adoratorów, których określa jako "stare zgredy".

Nie wiem czy się angażować. Już raz się przejechałem na kobiecie co miała dużo kolegów z którymi chodziła np. biegać, czy przenocowywała ich, podczas mojej nieobecności, bo kolega z jej wioski, przyjechał do Wrocławia, ale nie miał hajsu na hotel.

#zwiazki
#logikarozowychpaskow

Czy to dobry materiał na życiową partnerkę?

  • Tak. 11.8% (90)
  • Nie. 88.2% (670)

Oddanych głosów: 760

  • 25
  • Odpowiedz
@takitamtam:
Mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż marnowanie czasu na dojazd do jakiejś kobiety tylko po to aby po mnie poskakała. A że jak coś robie, to staram się robić to dobrze, to marnowałbym na to zbyt dużo czasu. A niewiele mi go pozostało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: Mojej żony nigdy nie pytałem o to, czy spotyka się z innymi - w czasie gdy dopiero się poznawaliśmy.
Ale po latach teściowa opowiadała, że zajmowałem tyle czasu, że na innych nie było miejsca.

Nie wiem jak bym zareagował, gdybym wiedział o konkurentach wcześniej.
  • Odpowiedz
wakacje sie zaczęły i incele lecą z urojonymi historyjkami i bajtami 2/10. tylko dla poklas


@Nester86: musisz wyjść z piwnicy

Do tego wpisz w google co to znaczy incel. Raczej reprezentaci tego klubu z kobietami się nie umawiają, co jest głównym założeniem ich egzystencji xd
  • Odpowiedz