Wpis z mikrobloga

@Zielonykwiryta: talerz mdma to teraz około 20-30 złoty, kryształ różnie, widziałem takie co po 180 złotych za gram latały, a także takie co po 120 więc różnice zależnie od regionu są dość wysokie. Mimo wszystko dalej wychodzi taniej jakiś b-keton o podobnych właściwościach.
@Zielonykwiryta w sensie MDMA? to tak jak ludzie myślą, że walą lsd a to bromo dragonfly. jak ktoś nigdy nie miał dragów z pewnego źródła, to jak ma rozróżnić.

@Jin myślę, że kryształ jest teraz znaaaacznie bardziej popularny niż amfetamina.
@fuechsinn: Pokrótce wyjaśnij mi jak to odróżnić od prawdziwych narkotyków, czyli ile kosztuje amfetamina, metamfetamina i lsd żeby się nie naciąć na dopy? ¯\(ツ)/¯ podobno w wczesnych latach 2000 to był ostatni okres kiedy był "czysty" towar, bo później rynek zalano dopalaczami własnej roboty w garażu u seby ¯\(ツ)/¯
może nawet co niektóry myśli, że wali MDMA w tablecie kupionej od kolegi, ale wielu się myli, bo faktycznego MDMA w pysku nigdy nie mieli xD


@fuechsinn: a może nie, skąd w ogóle ten pomysł? MDMA jest tanie w produkcji, jak czymś je chrzcic to raczej legalnymi rzeczami jak kofeina. Sam testuję wszystko odczynnikami i nigdy nie trafiłem na MDMA/pigułę, gdzie było coś nie tak
@Zielonykwiryta amfetamina jest w ogóle w grudach, a nie krysztale, natomiast lsd od czegoś innego na oko w ogóle nie masz szansy odróżnić, bo jak niby masz ogarnąć czym nasączony jest kartonik? tak samo jak dostajesz tabletkę, skąd masz na oko wiedzieć czy to paracetamol czy ibuprofen?

swego czasu pamiętam była akcja z supermenami, które wyglądały jak popularne piguły z mdma a ktoś puścił partię wytłaczaną w ten sam wzór, ale zawierającą