Wpis z mikrobloga

@tomek_27 ja wszystkim znajomym instalowałem, miałem może z 7/8 lat xD chodziłem po wsi z piratem i crackiem na drugiej i tak pół wsi grało dzięki mnie. Ile się przez to ciast i herbatki od rodziców tych ludzi najadłem i napiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@GRBAS: @tomek_27 Pamiętam Kolega przyniósł mi chyba 7 pirackich płytek cd gta sa i na każdej płytce winrarem spakowana część instalacji gta sa part 1, gta sa part 2 itd. Aby to zainstalować trzeba było te części wypakować na kompa bezbłędnie. Ale się #!$%@?śmy jak nie mogliśmy tego rozpakować bo zawsze wyskakiwał jakiś błąd, płytka porysowana albo coś innego
  • Odpowiedz
@GRBAS: kolosalna była różnica i w gameplayu i w rozmiarach świata.
W SA praktycznie na każdym rogu była jakaś ukryta aktywność, typu ciężarówka umożliwiająca włamywanie się do mieszkań, czy kabriolet pozwalający wcielić się w alfonsa. Wiele drobiazgów, jak odchudzanie, taneczne randki czy siłownia nie pojawiło się już nigdy więcej, nawet w V.
Do tego przejazd z takiego San Fierro do Los Santos sprawiał wrażenie - dzięki zmyślnie zaprojektowanemu światu - poważnej
  • Odpowiedz
Oj San Andreas długo długo gościł na moim kompie, pamiętam wakacje jak się odpalało z samego rańca SAMP i wbijało na H-RP / LSRP albo inne RP przed pełną godziną aby dostać wypłatę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Xefirex: Ja to pamiętam że moje pierwsze doświadczenia z tą grą były u byłych kolegów którzy ją mieli, a na podkładce mieli wybazgrane kody do San Andreas. Sam miałem takiego pecha że rodzice nie kupowali mi żadnych brutalnych gier, a te które miałem to były piratki od wujka który składał nam pecety.

Dopiero w 2013 roku nauczyłem się co to torrenty i zdobyłem taką oto kopię tej jakże zacnej gry, no
supra107 - @Xefirex: Ja to pamiętam że moje pierwsze doświadczenia z tą grą były u by...

źródło: TOTALCMD64_2023-07-10_12-27-46

Pobierz
  • Odpowiedz