Wpis z mikrobloga

#kikiswiat Niezłe wysrywy Kamilek dodaje jeszcze trochę i spadnie mu do 30k wyświetleń, już od jakiegoś czasu ma duże spadki kiedyś prawie każdy film robił po minumum 300 k a od czasu słynnego "już nigdy nie muszę pracować" zaczęły spadać xd pycha kroczy przed upadkiem bo chyba nikt nie wierzy ze Kamilek to wielki trader i właśnie na giełdzie się dorobił xD kupił raz bitcoina na początku pandemii i tyle xD i w sumie zaczął chyba to odczuwać bo odcinków z Anglii nie oglądałem bo tego kombo Kamilek +bachory nie idzie już oglądać ale coś tam mi przeleciało w jakimś odcinku po podróży że żalił się na koszty tej podróży xD jak jeszcze wyprawa motocyklowa do Norwegi była ciekawa (oglądam zobaczyć czy żyje xD) po jego umiejętnościach jazdy na motorze które pokazywał przed wyjazdem + cały Kamilek który każdy wie jaki jest czułem lekki dreszczyk emocji odpalając filmik, podróż na nordkapp też była ciekawa, akcje z łańcuchami na kołach, z wiadrem które wziął żeby srac do niego, łącznie z zakopaniem się w śniegu i robieniem iglo xD ale teraz nie idzie tego oglądać praktycznie to samo co Norwegia ale bez całego uroku Jasia fasoli (chyba odkrył wykop xd)
  • 3
@ortalionnajman: Ciężko się już go ogląda, ta wyprawa na Islandię to taka Norwegia v2. Jego złote czasy chyba już powoli dobiegają do końca ile można pokazywać te same campingi w Hiszpanii albo drogę do Hiszpanii z dzieciakami. Chociaż czekam na wyprawę do USA bo gdzieś ostatnio wspominał, że ma już bilet kupiony tam akurat może w jego wykonaniu być ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)